Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Musiał się kolega zdziwić jak zobaczył kamerę :D

:mrgreen:

 

A zobaczcie stan klapy bagażnika przed stłuczką ;) jak dla mnie to było polowanko na odszkodowanie.

W podobny sposób teraz mnie załatwił taksówkarz z tym ze ja kamery nie miałem i co 450 mandat i 6 punktów wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Bayernu i Hajto, który mówi, że nie wierzy w wolne Lewandowskiego. Minęło pare sekund i Lewy z wolnego strzelił :lol:

Szczerze polubiłem jego komentarz i co do rzutów wolnych, miałem takie samo zdanie jak Hajto. Gdyby w bramce stał naprawdę klasowy bramkarz to już nie byłoby tak różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

681828 Mecz Bayernu i Hajto, który mówi, że nie wierzy w wolne Lewandowskiego. Minęło pare sekund i Lewy z wolnego strzelił :lol:

 

Czyżby to nie był ten sam artysta co to stwierdził, że przed meczem reprezentacji w sobotę w środe można bezproblemowo wódkę pić??

 

:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Bayernu i Hajto, który mówi, że nie wierzy w wolne Lewandowskiego. Minęło pare sekund i Lewy z wolnego strzelił :lol:

Szczerze polubiłem jego komentarz i co do rzutów wolnych, miałem takie samo zdanie jak Hajto. Gdyby w bramce stał naprawdę klasowy bramkarz to już nie byłoby tak różowo.

Czyżby? Mierzony strzał w sam bok bramki. Klasowy bramkarz może by sie co najwyżej rzucił, ale nie wiadomo czy by wybił piłkę.

 

Dodane po 2 minutach 49 sekundach:

681828 Mecz Bayernu i Hajto, który mówi, że nie wierzy w wolne Lewandowskiego. Minęło pare sekund i Lewy z wolnego strzelił :lol:

 

Czyżby to nie był ten sam artysta co to stwierdził, że przed meczem reprezentacji w sobotę w środe można bezproblemowo wódkę pić??

 

:dontknow:

Hajto w meczu który był po słabym spotkaniu z Armenią mówił, że Lewandowski musi zrozumieć, że nie każdy musi być perfekcyjny i sie tak poświęcać tak jak on. A przecież w kadrze i tak są bardzo dobrzy piłkarze. Nasunęła mi sie wtedy myśl obrony tych z afery alkoholowej. A po Armenii Lewy mówił, że nie zagraliśmy na 100%.

Ogólnie komentarz Hajty jest bardzo zabawny :D Najbardziej lubie jak wtrąca coś po niemiecku i tłumaczy na polski :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się z Hajto śmiać ale kiedy u nas gwiazda był Murzyn w kadrze to on regularnie grał w Bundeslidze. Dodatkowo na zgrupowaniu przed euro nawalka go zaprosił i trenował stoperów za co m.in. Pazdan mu podziękował za kilka trików które powodowały ze noe było fauli. Noe wiem skąd ta nagonka na hajto w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa... Zastanawia mnie jedno - czy tego znaczka VW na tylnej szybie to sobie wycieraczką nie zgarnia. Chyba, że zrobił "tuning' wycieraczki i przyciął pióro tak aby na setne milimetra mijało owe logo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Manolito77[/ref], Cenie i chętnie czytam twoje posty. Ale pamiętaj proszę o odmianie - ów, owemu, owej, owym itd. Mijało owe logo a nie ów logo. ;) Nie gniewaj się na mnie, nie robię tego złośliwie. Widzę to już któryś raz i tak jakoś mnie naszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.