Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Syberyjczyk i tak wygrywa;P i nie alergizuje:-) mam alergie i to jedyny kto jakiego moge dotykac;D

 

Dodane po 1 minucie 39 sekundach:

MINI siostry żąda klocków po 33kkm, niby okej. 1600 zł klocki przód z wymianą ASO, czas 4h :lol::lol::lol: Cytując "ale wie Pan, to i z tylnymi trzeba zrobić, a najlepiej z tarczami, przygotować kalkulacje"

 

TA NO :kox:

Jakim cudem? Jezdzi z lewa noga oparta na ha,ulec?;P czy gaz w opor;D nawet w x5 z masa wlasna 2400kg wytrzymuja okolo 40-50...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINI siostry żąda klocków po 33kkm, niby okej. 1600 zł klocki przód z wymianą ASO, czas 4h :lol::lol::lol: Cytując "ale wie Pan, to i z tylnymi trzeba zrobić, a najlepiej z tarczami, przygotować kalkulacje"

 

TA NO :kox:

Ze złota są? :D Markowe klocki EBC lub HAWK to koszt 600-900 złotych, a wymiana to godzina z porządnym czyszczeniem jarzma i zacisków :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! O to samo spytałem pana z serwisu :lol: Zrozumiałem cenę w A45, bo płaciłem prawie 1300 zł, z czego klocki to 950 zł. Nie ma zamienników, fura szybkawa, więc nie było nawet sensu nic kombinować. Tutaj małe autko, zwykłe klocki bez szaleństw to 300-400 zł, do tego czujnik stówka i wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasa to kot burmski :kox:

Nie chciałeś Maine Coon'a? Całkiem sympatyczny tiger https://www.google.pl/search?q=maine+co ... 60&bih=620

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

 

Nie nie burmski zawsze był moim wymarzonym kotem.Maine co on przy tym to mało cywilizowany kot. Burmskie mają charakterbardziej psa niż kota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINI siostry żąda klocków po 33kkm, niby okej. 1600 zł klocki przód z wymianą ASO, czas 4h :lol::lol::lol: Cytując "ale wie Pan, to i z tylnymi trzeba zrobić, a najlepiej z tarczami, przygotować kalkulacje"

 

TA NO :kox:

 

Najlepiej dla tych baranów to byłoby zezłomowac cały samochód bo się już zużył... zadzwoń do Janek. Tam jest najtaniej w porównaniu do wszystkich salonów BMW w Warszawie. O rawskim (serwisie) też słyszałem, że są cenowo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINI siostry żąda klocków po 33kkm, niby okej. 1600 zł klocki przód z wymianą ASO, czas 4h :lol::lol::lol: Cytując "ale wie Pan, to i z tylnymi trzeba zrobić, a najlepiej z tarczami, przygotować kalkulacje"

 

TA NO :kox:

 

Najlepiej dla tych baranów to byłoby zezłomowac cały samochód bo się już zużył... zadzwoń do Janek. Tam jest najtaniej w porównaniu do wszystkich salonów BMW w Warszawie. O rawskim (serwisie) też słyszałem, że są cenowo OK.

 

Dużo jestem w stanie zrozumieć ale wymieniać w serwisie część która i tak nie podlega gwarancji i płacić jak za złoto :dontknow:

Do mnie za przód płaciłem 650 za ferrodo 2500 a wymienię u koleżki jak za rok będę potrzebował, przecież to nie czary mary które potrafi tylko zrobić Klaus z 30 letnim doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

680738 złoto

Złoto jest liczone po róznych kursach w róznych ASO :) np. BMW - podstawowy serwis olejowy w X5 E70, po upłynięciu terminu obowiązywania service inclusive: koszt w Inchcape na Prymasa - 2400 zł. Bawaria Czerniakowska - 1600 zł. Bawaria Janki - 980 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz! Kilka telefonów i w Bawarii na Czerniakowskiej 8-) zeszli na 1000 brutto. W IC klocki 350 plus czujnik stówkę, znajdę tylko jakiegoś magika co umie zerować kompa w BMW i podjadę tam.

 

BTW Akcja z MINI też już była, ale to opisze pod koniec tygodnia, zobaczę czy uda im się naprawić co trzeba :D

 

AMG zmieniałem w ASO, bo żadnego zamiennika nie było, a same klocki 950 zł. Za całość dałem koło 1200 zl, do 350 tarczy i czterotłoka, a nie małego kołeczka w miejskim aucie, polecieli na grubo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.