Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]-patrick-[/ref], [ref]Franek[/ref], [ref]Crockett84[/ref], [ref=#00aa00]powalla[/ref], dzięki za miłe słowa :good:;) Szukam właśnie obrożę z GPS bo szkoda żeby się nie błąkał w razie ucieczki :cry:;) Mam smycze długie , krótkie ale podczas ucieczki był bez ale ważne że jest w domu mam spokojna głowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu uważałbym z puszczaniem. :) Pies to pies, z całym dobrodziejstwem inwentarza. ;) Ja osobiście puszczam psa tylko na zamkniętej przestrzeni (np. mam niedaleko domu takie stare wyrobisko rud srebronośnych, do którego prowadzi tylko jedno zejście), ale mój ojciec puszcza go zawsze i wszędzie i tylko czekać na taki finał. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obroża 'elektryczna' do szkolenia psów np. myśliwskich?

Polecam sobie nałożyć taka obroże.... :) gratulacje

Znasz działanie, żeś taki zagorzały przeciwnik?

no ale polecanie takiej obroży komuś kto nie jest trenerem chyba nie jest najlepszym pomysłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obroża 'elektryczna' do szkolenia psów np. myśliwskich?

Polecam sobie nałożyć taka obroże.... :) gratulacje

Znasz działanie, żeś taki zagorzały przeciwnik?

Znam. I polecam sobie założyć na szyje i zobaczyć czy to powoduje tylk onieprzyjemne odczucie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam. I polecam sobie założyć na szyje i zobaczyć czy to powoduje tylk onieprzyjemne odczucie .

 

Gdyby żarcie dla psów mi nie smakowało, to znaczy że memu psu też? Jeśli on lubi drapanie za uchem, to ja też muszę? Ale oczywiście, jak ktoś strzela od razu najsilniejszym impulsem, to nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.