Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jako ze wczoraj wieczorem nigdzie mi sie nie spieszyło to postanowiłem sprawdzić spalanie :mrgreen:

Jazda koło 15km w obu przypadkach, 6 bieg i jednostajnie tempo.

 

image.jpg

 

Tutaj plus pasażerka, to powiedzmy ze 0,1 odejmujemy :-]

 

image.jpg

 

Jak na 2.0 270/411 to chyba jako tako :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzę sobie do garażu firmowego a tam nasi mistrzowie z serwisu "polerują" auto

 

MkTFKHIl.jpg

 

Jak się dowiedziałem:

1. Maszyna tutaj nic nie da bo auto było lakierowane

2. Ta owca się zapycha i tylko rozmazuje im pastę

 

Jak się okazało teraz auto lecą czyścikiem kuchennym, a owcą było futro chyba z wiskozy z kompletu polerki zaciągane na takie sznureczki jeszcze :) Uwielbiam ta firmę i niereformowalnych pracowników :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie mi sie nie spieszyło to postanowiłem sprawdzić spalanie

 

Dobra, dobra... zresztą.... nieważne :mrgreen::P

 

Yasiek, ja bez drukowanymi na zleceniu NIE MYĆ, to nie idę na sofy. Tam też niby piję ekspreso, ale bardzo czujnie i elektrycznie, miejsce koniecznie z widokiem na hale :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to też nasz specjalista :) Ja tam z nimi już nie dyskutuje. Ostatnio usłyszałem:

 

"15 lat myje samochód i nikt nie będzie mi mówił jak mam to robić" - poprosiłem tylko chłopaków żeby wodę sobie wymienili bo od tej to już zacieki na szybach powstają a była idealnie brunatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś,a wczoraj - wycieczka rowerowa z moją małżowiną do Puszczy Niepołomickiej na rowerkach.105km w 6:15h.

Dzisiaj trochę nogi czuję,a wczoraj czułem się zgwałcony przez siodełko :mrgreen: ale i tak było warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał

 

Nie bardzo :dontknow: ...5 fur na placu i 6-ta niejako "w drodze" :D Teściu pomyka już tym ,a ja mam dziadka tylko sprzedać. Zainteresowanie jest..... albo rycerzy miernika, albo poszukiwaczy NOWYCH, 20-to letnich BEZWKŁADÓW, a potrzebujący taniego auta, "na przeczekanie" znajomi, na hasło "RENO", czyli wymiana silnika co 100km :lol: , zmieniają temat na "jakbyś miał VW albo Skode, to daj znać" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.