Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj poprawił mi humor zwiastun The Grand Tour z Clarksonem i resztą. Jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie, premiera 11 listopada

Na pewno będzie dużo lepszy niż obecny, rodzony w mękach Top Gear z przeciętnymi prowadzącymi. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Fajne woski SVa to ja już mam ;) Chodzi mi po głowie jeszcze zakup Utopii ale to już raczej może na wiosnę :o

Dziś kupiłem za to flagowy wosk innego producenta - FK :)

 

Od SVa kupiłem QD - Lotos Speeda. Przyniósł mi go już rok temu mikołaj ale mi się skończył a w sklepie SV były braki. Dziś było uzupełnienie asortymentu i... :) I kupiłem sobie jeszcze nowego SV Profi Regulara. Poprzedni był ostatnio moim ulubionym cleanerem. Zobaczymy jak się będzie spisywał "nowy lepszy smak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawił mi zakup dwóch tarcz pływających Hope Mono 6 Ti 203mm do roweru. Jest to część planu lekkiej przebudowy roweru ale też nie mogłem już zdzierżyć dzwoniących tarcz 203mm jakie mam teraz dlatego polowałem na te konkretne. Takie miałem w poprzednim rowerze jaki mi ukradziono i bardzo sobie te tarcze chwaliłem za sztywność i właśnie brak dzwonienia.

 

30148870782_4aafbc2910_c.jpg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji aluminiowego pająka i dodatkowych nitów są cięższe niż zwykłe tarcze. :D

Ale sa dużo sztywniejsze przez co nie dzwonią jak się macha rowerem na boki przy pedalowaniu, na czym mi zależało. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
671767 Ale sa dużo sztywniejsze przez co nie dzwonią jak się macha rowerem na boki przy pedalowaniu, na czym mi zależało.

 

Nie zdarzyło mi się dzwonienie przy poprawnie wyregulowanych hamulcach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulowalem hample już wiele razy i jedynie udało się zminimalizować dzwonienie. W poprzednim rowerze - Giant AC - miałem tak samo: kręciłem, regulowalem, sprawdzałem czy tarcze nie sa krzywe i dalej to dzwoniło. Wleciały inne hample (przód: Hope Mono 6Ti z tarczą 203mm, tył: Hope Mono M4 + 203mm), jedna lekka regulacja i nastała całkowita cisza. Być może to też wina seryjnych hamulców jakie były w tych rowerach - jakieś niskie serie Hayes. W obecnej Konie z tyłu siedzi jeszcze Hayes ale niedługo też wleci jakiś Hope i ta tarcza Mono 6Ti 203mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może te Avidy Juicy 7 mają szerszą szczelinę w zacisku i odstęp między klockami przez co tarcza ma większy margines luzu więc nie dzwoni. W tych prostszych modelach Hayes jakie przerabiałem w Giant AC i obecnej Konie to tam za wiele luzu na tarczę nie ma więc może i to wpływa na dzwonienie tarcz. W każdym razie z tych pływających Hope'ów byłem w pełni zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.