Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Takie dogrzanie lutow najczęściej wystarcza na "chwilę" - jeśli układ nie wytrzymuje temperatury to i tak zacznie się znów odlepiac. Przerabialem to w HPku niestety - trzeba było kłaść nowy układ.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

666393 Dawno nie zaje*** żadnego dzwona.

Ciekawe czy znalazł się jakiś sponsor.

 

zastanów się co piszesz, owszem, chcesz być zabawny, czasem nawet ci to wychodzi ale nie tym razem :/

 

w kwestii Renault Trophy to raczej gościnny występ RK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno - a ta naprawa robiona przez serwis to reballing czy wymiana całego chipa karty na nowy(lub jak znam serwis, to wymiana całej płytki, żeby się nie męczyć z czasem kładzenia chipa)? Bo jeśli reballing pomaga to znajdziesz spokojnie firmy, które to robią za normalną cenę.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

666377 Jutro odbieram gotowego, pięknego Malucha z lakierni! :)

 

Taaak, będzie wątek, to dopiero początek zabawy ;)

 

To czekamy na tą relację z niecierpliwością. ;)

Muszę go kiedyś na żywo pomacać :D

Niestety procesu lakierowania nie było mi dane obserwować, ale spektakularne before po zrobieniu blacharki i after po wykończeniu będzie. :D Auto jest prawie całe w nowym lakierze, więc planuję podejść do zabezpieczenia kompleksowo.

 

Co do pomacania - mogę udostępnić do macania od przyszłego tygodnia :D

 

No to będzie fajna gablota do obejrzenia. :)

Oby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po pracy podjechałem w jedno miejsce bo zadzwonił potencjalny klient aby wypolerować lampy od środka - ktoś włożył w lampy za mocne żarówki i od środka klosz zrobił się lekko matowy/mleczny. Pacjent to Honda Civic VII generacji (ogólnie ta generacja mi się całkiem podoba). Niestety już z zewnątrz zobaczyłem "tuning" - na boku, na środku drzwi kierowcy naklejka "honda" a pod nim jeszcze większa naklejka zaczynająca się w połowie drzwi kierowcy a kończąca w połowie tylnego błotnika "sport technology". Poprosiłem o otworzenie maski aby sprawdzić rodzaj spoiny (butyl czy ten a'la klej do szyb) - zobaczyłem komorę silnika i oczy zaczęły krwawić bo i tam Hondzie oberwało się "tuningiem". Stożek w kolorze bordowego metaliku, jakieś uchwyty na aku też w kolorze bordo metalik, pokrywa górna silnika pomalowana na czerwono, rury dolotu z polerowanego alu a do kompletu w tym tuningu silnik cały uwalony od góry olejem (nie wiem czy uszczelka pod pokrywą puszczała czy jak ale syf, kiła i mogiła). Pan robił polerkę lamp niby 4 miesiące temu ale wiertarką i zdaje się, że padło magiczne hasło "Tempo". Po tej polerce klosze i tak miały niedociągnięcia w postaci mikro rys i oczywiście ryski po myjniach automatycznych ścieliły się gęsto - oprócz lamp także na całym aucie. Pan w ogóle zdziwiony jak mu powiedziałem, że to efekt jeżdżenia na automatyczne myjnie - on na prawdę myślał, że te myjnie nic nie rysują... :kox:

No ale muszę ów Pana usprawiedliwić - niestety nie był zbyt rozgarnięty a "jego czoło myślą nieskalane".

Trochę żal mi się zrobiło tego auta bo potem przez takich rzeźbiarzy przykleja się właścicielom Hond różne łatki - coś jak klimat Opla Calibry.

Suma sumarum nie zdecydowałem się na robotę przy tych lampach bo klejone jakimiś silikonami, ktoś tam coś już rzeźbił więc dałem sobie spokój.

Dlaczego piszę to w tym dziale? Bo jak widzę takie naklejki i "tuningi" to mnie śmiech ogarnia... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Franek[/ref], no napisz teraz coś mądrego w stylu "ma podium,bo poprzedni dostał karę", widzisz jak to nieładnie tak ujadać, w ludzi trzeba wierzyć, dać szansę :) Robert sam powiedział,że musi z siebie rdzę zrzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że widzicie nadal tylko jednego polaka w motorsportach, o zdobyciu tytułu Mistrza Europy przez Kajetana Kajetanowicza nikt nie wspomniał. Tytuł w wyścigach GT zdobył Michał Broniszewski, mamy też polaka w GP3 Series i mogę tak dalej wymieniać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667940 Tylko szkoda, że widzicie nadal tylko jednego polaka w motorsportach, o zdobyciu tytułu Mistrza Europy przez Kajetana Kajetanowicza nikt nie wspomniał. Tytuł w wyścigach GT zdobył Michał Broniszewski, mamy też polaka w GP3 Series i mogę tak dalej wymieniać ;).

 

Mnie dawno na forum nie było, ale śledziłem inne sporty też ;)

 

Dodane po 30 sekundach:

667949 zmorka, przypadek.

Zakłąd o 5 dych ze następnego występu nie ukończy?

 

Dziś się będziemy mogli przekonać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że widzicie nadal tylko jednego polaka w motorsportach, o zdobyciu tytułu Mistrza Europy przez Kajetana Kajetanowicza nikt nie wspomniał. Tytuł w wyścigach GT zdobył Michał Broniszewski, mamy też polaka w GP3 Series i mogę tak dalej wymieniać ;).

Myśle, że to z powodu F1, późniejszego wypadku i walki o życie.

 

Dodane po 13 minutach 22 sekundach:

[ref]zmorka[/ref], przypadek.

Zakłąd o 5 dych ze następnego występu nie ukończy?

ojojojoj.

http://eurosport.onet.pl/motorowe/rober ... phy/scvnqn

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Kajetanowicz pokazał swojego sportowego ducha podczas Rajdu Polski kiedy to rozkręcił niesamowitą aferę o niecałe pół metra przesunięty serwis Kubicy, więc dla mnie nawet jeśli będzie maluchem objeżdżał auta WRC i tak nie ma znaczenia, a co do nazwisk, to dlaczego za oceanem jest popularny a u nas prawie wcale Teddy Błażusiak? Tak jak powiedziałeś wymieniać można ale Kubica jest tylko jeden, bo jako jedyny jeździł w F1 i chyba niestety tak już zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaków w motosporcie nie brakuje, każdy kto się interesuje dobrze o tym wie. Dziś Polak został mistrzem w pucharze Yamaha R6 :) Wątpie by usłyszało o tym szersze groni ludzi. Bez wsparcia(w tym finansowego), promowania motosportu to możemy sobie pomarzyć o wielu sukcesach. Ostatnio ubyło jednego z reprezentantów Polski w Euro Formule Open, po wycofaniu sponsora. Na szczęście jest jeszcze jeden. Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]zmorka[/ref], mam akurat inne zdanie o Kubicy (nie umniejszam jego talentowi i podejściu do wyścigów) i zdecydowanie bardziej kibicuję Kajetanowiczowi, Broniszewskiemu czy wymienionemu przez [ref]SoldierF1[/ref] Patrykowi Kosiniakowi. Mamy też ludzi w pucharze Skody Octavii ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nazwisk, to dlaczego za oceanem jest popularny a u nas prawie wcale Teddy Błażusiak?

 

Bo trial, MX czy enduro były i są mało popularne nad Wisłą. Mina gościa, który rzucił nazwisko Taddy'ego w moim towarzystwie i zorientował się, że cokolwiek o nim wiem - bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.