Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

abc045, W poniedziałek jadę dopiero się zapisać,będę w Ostrołęce po 12,jak coś to możemy zrobić gdzieś spota bo mam zamiar pokręcić się trochę po mieście żeby je sobie przypomnieć bo dawno nie byłem :)

 

Trochę poczekasz chyba że zrobią kilka dni oprócz piątku na egzaminu na motocykl. Nie wiem co tam teraz się dzieje na obsłudze.

 

Ostrołęka dużo się nie zmieniła. Jak jeździć umiesz to wszędzie sobie poradzisz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzenie zamowienia ze nareszcie wszystko jest i moga wysylac! :evil:

 

RUPES BigFoot LHR 12E Duetto - Deluxe Edition Kit

RUPES BigFoot LHR 75E Mini - Deluxe Edition Kit

RUPES LD30

RUPES TA50

Rupes Cap

RUPES Coarse Cutting Pad 100

RUPES Coarse Cutting Pad 150

RUPES Coarse Cutting Pad 180 x 3

RUPES Diamond Gloss Ultrafin 500ml

RUPES Fine Polishing Pad 100

RUPES Fine Polishing Pad 150

RUPES Fine Polishing Pad 180 x 3

RUPES Medium Polishing Pad 100 x 2

RUPES Medium Polishing Pad 150 x 2

RUPES Medium Polishing Pad 180 x 2

RUPES Microfiberpad 130/150 Cutting 2 pack

RUPES Quarz Gloss Gel Medium 500ml

RUPES Swirlfinder

RUPES Ultrafine Finishing Pad 100 x 2

RUPES Ultrafine Finishing Pad 150 x 2

RUPES Ultrafine Finishing Pad 180 x 2

Uber 160mm:

3x yellow

3x orange

3x green

Uber Ultra Interior Brush for Orbital Polisher

Bilt-Hamber Autofoam 5 liter

Bilt-Hamber Surfex HD 5 liter

Flexipads DA Microfiber Cutting Pad 160 x 2

Flexipads DA Microfiber Finishing Pad 160 x 2

GTechniq C4 Permanent Trim Restorer 30ml

GYEON Q2 Tire

Prickbort MAC 124 5 liter

GTechniq MF1 ZeroR Microfibre Buff Cloth - 10 pakning

2 x Fusso Coat 12 Months - Dark 200g :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostałem uświadomiony, że nic nie wiem o car detailingu :)

Otóż jeśli ktoś z Was nie wie- CIF jest bardzo dobrym środkiem do usuwania zarysowań na lakierach jasnych (srebrny, biały) niestety na czarnych go nie polecają :/ Dodam, że według tego specjalisty CIF działa lepiej niż uwielbiana przez światowych liderów korekty, ...wszystkim znana i przez wszystkich kochana... pastaaaaa TEMPO :)

 

Dlatego w weekend wszystkie moje siuwaksy trafiają na giełdę i jadymy do MAKRO po karton CIFU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bienek, mam, ale Stara mi podkrada do mycia wanny :)

 

 

Jeśli masz wannę akrtyl to nie powinieneś myć jej cifem tylko delikatną gąbką i czymś "delikatniejszym", bo powstaną rysy / mikro rysy jak na lakierze :(

 

Ja ostatnio robiłem remont łazienki, założyłem wannę akrylową i pomimo że była na niej folia to na bokach przy ścianach była "ściągnięta" i mi robotnicy narobili holosów ... teraz jak się nachylę to pod ledami się rzucają w oczy :(

Na dniach będę musiał trochę z nią powalczyć :ad:

 

Taki mały OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dochodzę do siebie, ale wczoraj w nocy urodziła mi się córeczka, choć taka mała to ona nie była, gdyż waży 3820g i mierzy 56cm, także jak na dziewczynkę dość duża...

Od samego początku byłem przy porodzie i całe szczęście że wcześniej nie oglądałem filmików na YT bo nie wiem czy bym się odważył. Ze mnie również się lało ciurkiem, jakbym co najmniej sam parł...

Coś czuję że fora internetowe i inne rzeczy pójdą lekko w odstawkę jak pociechy wrócą ze szpitala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ zabrakło: "Takie tam weekendowe zakupy" :):good: Jakby moja partnerka zobaczyła, że taki pakiet zakupiłem, to bym miał zmienione zamki w drzwiach :)

 

No w sumie zamowienie poszlo w niedziele wiec mozna to uznac za weekendowe zakupy 8-)

Moja pani nie ma nic do zakupow zwiazanych z autami, kosmetykami, moim hobby i dziupla :)

Byla zona za to miala i dlatego nie jest juz moja zona :dontknow::evil:

 

_Makki_, jesteś moim idolem

;)

 

_Makki_, widzę że AUTOFOAM jest u Ciebie na propsie. Możesz coś napisać jak wypada w porównaniu z Magi?

 

Tak na szybko to wedlug mnie porownujac dokladnie taka sama ilosc Autofoam i Magi w pianownicy to po 1 Magi robi lepsza piane. Ale to wiadomo, "wyglada" lepiej. Magi foam pachnie jepiej i wydaje mi sie ze jest delikatniejsza dla LSP. Autofoam domywa napewno lepiej auta do roboty..

 

_Makki_ będziesz zadowolony, właśnie przyszły kolejne Rupesy do kompletu :-]

 

Wiem ze bede zadowolony bo wszystko juz wczesniej testowane :ad:

Duetto mojego znajomego juz troche zajezdzone :lol:

To zamowienie bylo juz od dluzszego czasu onhold ale caly czas czegos brakowalo. I zeby bylo wesolo to tym razem dostalem wlasnie info ze TA50 nie ma w paczce bo zapomnieli! :/

Teraz mi sie akurat spieszy i myslalem ze wszystko bedzie ale jak widac znowu zonk. Norki maja to gdzies bo to przeciez ja place za przesylke. A tutaj min koszt przesylki takiej to ok 100zl :thumbdown:

 

Ja jeszcze dochodzę do siebie, ale wczoraj w nocy urodziła mi się córeczka, choć taka mała to ona nie była, gdyż waży 3820g i mierzy 56cm, także jak na dziewczynkę dość duża...

Od samego początku byłem przy porodzie i całe szczęście że wcześniej nie oglądałem filmików na YT bo nie wiem czy bym się odważył. Ze mnie również się lało ciurkiem, jakbym co najmniej sam parł...

Coś czuję że fora internetowe i inne rzeczy pójdą lekko w odstawkę jak pociechy wrócą ze szpitala...

 

GRATULACJE! :)

Moj Adas ma juz 5,5 tyg i nadal mamy problemy z zoltaczka. Urodzil sie troche wczesniej ale i tak prawie 3,5kg i ponad 50cm.

U mnie rekord spania, jak narazie to 2,5h ;)

Poswiec im teraz duzo czasu bo to piekny i niepowtarzalny okres. :good:

Niech rosnie zdrowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.