Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no może wczoraj a nie dzisiaj.. 1h albo dwie.... (w sumie kto by liczył) wyginania się przy rowerze... ale efekt powalający... ;)

na koniec dostał mój najlepszy wosk Soft99 Authentic i nawet mat może błyszczeć :D

na oponach i błotnikach magiczny plastik od KochChemie,

nie mówiąc o porządnym wyczyszczeniu i nasmarowaniu elementów napędowych (łańcuch)

nawet siodełko otrzymało dawkę czyszczącą od Colourlock Strong i zabezpieczenie Mainza... pupa trzeszczy :kox:

 

na zdjęciu po przekręceniu 20km, nie pomyślałam żeby zrobić zaraz po myciu :D

DSC_0554.jpg

 

PS. rower jest szybszy niż zaraz po zakupie, jakieś 4lata temu... to pewnie ta aerodynamika :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tazman, dużo zdrowia dla synka :)

 

Dzięki

 

Jak to bywa w szpitalach dziecięcych, przyjechał z czymś innym, na koniec leczył się na zapalenie płuc, które złapał w szpitalu.

 

Przyłączam się do życzeń, klnąc na służbę zdrowia, w której nie można dzieciaka w szpitalu ustrzec przed poważną infekcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto aktywne, ale maila jak nie było tak nie ma. A że jestem nieufny to nie chcę robić zakupów odrazu :D

U mnie było zdaje się tak samo - nie dostałem maila z potwierdzeniem założenia konta ale logowanie działa i do tego co jakiś czas przychodzą mi newslettery od Ali. Zakupów jeszcze nie robiłem ale mniemam, że konto funkcjonuje w 100%

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa na ali nie ląduje od razu u sprzedawcy. Jeśli paka nie przyjdzie to to zgłaszasz i wtedy wysyłają drugi raz towar albo zwror kasy.

 

Ja tak mialem, że paczka nie przyszła. Zwrócili kase a po tygodniu paczka była u mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.