Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś ale codziennie od jakiegoś miesiąca, poprawia mi humor przemieszczanie się po moim rodzimym mieście Łodzi - to pierwszy raz odkąd pamiętam :kox:

Po pierwsze, sporo ludzi jest na wakacjach a po drugie wreszcie Łódź MA OBWODNICĘ!!! :ad::ad::ad:

Większość TIRów zniknęło z miasta, osobówek i mniejszych ciężarówek ubyło. Skrzyżowania na których zwykle stoi się po 6 - 7 zmian świateł, przejeżdża się "na raz" :mrgreen:

Ja zawsze jak byłem to całe centrum było rozkopane, nawet taksówkarze bluzgali i sie dziwiłem ze ludzie co roku tam zawiechy nie robili. Byłem w Łodzi tydzień temu i na prawdę spoko sie jechało, natomiast miałem wrażenie ze właśnie gdzieś bokiem nawka mnie puszcza :)

 

A odnośnie Łodzi to sie pochwale, od tygodnia ta bestia poprawia mi humor :)e0a5d9b647184588204e1261c84878b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

658963 Jechałem w tym tygodniu do Strykowa starą trasą i nie poznałem miasta jak już dojechałem - takie pustki :shock:

Nie przesadzaj. Bywam tam czasem i pomijając zawsze zakorkowany zjazd z A2 no i oczywiście samo rondo z każdej strony, to w Strykowie jest pusto. Ot małe spokojne miasteczko i jedynie gdzie większy ruch czasem to na Warszawskiej w okolicach Tesco :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińska rękawica z krótkiego włosia, której ze względu na zawrotny koszt 6 zł kupiłem 2 sztuki z ciekawości i na wszelki wypadek gdyby carpro coś się stało, a która w działaniu bije na głowę mikrofibrową rękawicę megsa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHOT, booohal - chodzi o takie rękawice ? http://m.aliexpress.com/item/3261178149 ... platform=y Zamówiłem dwie i czekam na przesyłkę - nie mam pewności, czy są coś warte...

Dokładnie taka, tylko jak kupowałem to były wściekle rude, a teraz są brązowe, poza tym to samo. Minus mają jeden, że jak ktoś ma łapy wielkości półmiska na mięso jak ja, to jest trochę ciasno, ale sorry... całe 6 cebulionów/sztuka, wstyd narzekać na taki drobiazg... :D

 

Najlepsze w tej całej historii jest to, że kupowałem w sumie bez przekonania, ot tak, bo 3 dolce za dwie sztuki wyszło to "czemu nie, nawet jak mają leżeć". Potem wywiozłem jedną do rodziców żeby mieć tam awaryjnie cokolwiek, stwierdziłem że na ojca samochodzie przetestuję i nagle szok jakie to jest dobre. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

659129 Najlepsze w tej całej historii jest to, że kupowałem w sumie bez przekonania, ot tak, bo 3 dolce za dwie sztuki wyszło to "czemu nie, nawet jak mają leżeć". Potem wywiozłem jedną do rodziców żeby mieć tam awaryjnie cokolwiek, stwierdziłem że na ojca samochodzie przetestuję i nagle szok jakie to jest dobre. :shock:

No u mnie to samo.

Gdyby były ze 3 cm większe to niemal ideał :)

Nie chłoną bez sensu dwóch litrów wody, włosie miękkie, bardzo lekko sunie po lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś ale codziennie od jakiegoś miesiąca, poprawia mi humor przemieszczanie się po moim rodzimym mieście Łodzi - to pierwszy raz odkąd pamiętam :kox:

Po pierwsze, sporo ludzi jest na wakacjach a po drugie wreszcie Łódź MA OBWODNICĘ!!! :ad::ad::ad:

Większość TIRów zniknęło z miasta, osobówek i mniejszych ciężarówek ubyło. Skrzyżowania na których zwykle stoi się po 6 - 7 zmian świateł, przejeżdża się "na raz" :mrgreen:

Ja zawsze jak byłem to całe centrum było rozkopane, nawet taksówkarze bluzgali i sie dziwiłem ze ludzie co roku tam zawiechy nie robili. Byłem w Łodzi tydzień temu i na prawdę spoko sie jechało, natomiast miałem wrażenie ze właśnie gdzieś bokiem nawka mnie puszcza :)

 

A odnośnie Łodzi to sie pochwale, od tygodnia ta bestia poprawia mi humor :)

 

Daj znac jkabedziesz jakis patent na jego wlosy na tapicerce:) U mnie skonczylo sie ze przy zmianie samochodu jezdzi teraz caly czas w bagazniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chłoną bez sensu dwóch litrów wody, włosie miękkie, bardzo lekko sunie po lakierze.

Plus to, że to krótkie włosie mocno napowietrza szampon i robi pianę. Jest dłuższe niż frędzle mikrofibry, ale nie za długie żeby gdzieś haczyć jak carpro więc nie ma strachu jechać ostro przy wszystkich krawędziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.