Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O ile to Audi zrobione fajnie, motorownia słuszna i osiągi pewnie grube to już te poszerzenia to jest absolutna porażka. Zrobiono z tego auta pokrakę i wygląda to trochę jak te wszystkie plastikowe 'body kity' a'la Batmobil jakie montuje się na wioskach (nie obrażając wiosek) do wszelkich e36 itp...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wczoraj znajomej Merca W169. Wleciał mój standardowy pakiecik "na raz" dla znajomych - w takiej kolejności: ADBL Tire&Rubber Cleaner i Tuga rozprowadzana pędzlem na zakamarki w kołpakach na dwa razy (spłukanie i znowu), prewash pianą z Epoci, spłukanie, mycie szamponem Sonaxa, na lakier BSD, mycie szyb IPą z wodą 1:1, RainX w dwóch warstwach i dressing do opon K2 Sigma, który testuję, też w dwóch warstwach. Trzy godzinki miłej pracy, ale takiej reakcji się nie spodziewałem... ochy, achy, "ty to jesteś profesjonalista" i masa innych tekstów w podobnym stylu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie 4 rundy eliminacyjnej do LM. :mrgreen:

 

:good:

 

Chyba będzie trzeba karnet na zasadniczą rundę kupić żeby kupić bilet na mecz IV rundy eliminacji i potem ew. na LM. Bez karnetu może być ciężko upolować bilet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.