Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Czyli jeżeli czyjeś poglądy chylą się ku prawej stronie to ma zamykać oczy na to co robią aktualni rządzący i się nie odzywać? No tak to nie działa. Chociaż pewnie są jednostki, które tak robią. Jednostki.

Niedawno pisałeś że czytasz różne źródła żeby wyrobić sobie zdanie. Czy czytasz czasem komentarze czytelników prawicowych portali?

Bo ja tak i widzę tam absolutną odwrotność do tego co czytam w Newsweeku czy na Gazecie. wPolityce, wSieci - tam słowa krytyki nad poczynaniami obecnie rządzącej partii się prawie w ogóle nie zdarzą. Nie będę zaogniał przytaczając przykłady ale to co jednych szokuje to u elektoratu prawicowego jest super i wspaniałe. Przyzwyczajony do tak ślepego poparcia dla partii rządzącej, przyznaję że jestem zszokowany że lud potrafi dostrzec jednak skazę na kryształowych obliczach wybrańców narodu.

 

 

Rzuciłeś chociaż okiem na to co wkleiłeś czy szukasz jak zwykle spiny na siłę? Mówimy o podwyżkach w Rządzie a Ty (choć zapierasz się że nie) jak każdy ślepy fanatyk obecnej władzy, odbijasz piłeczkę "a PO to..."

Od wyborów minęło 9 miesięcy a na pewnie większyść z tych "zarzutów" można odpowiedzieć nowymi:

Całości oczywiście nie przejrzę ale na szybko, co pięćdziesiąta pozycja:

50.Czystki w prokuraturze – wracają obrońcy SB eków

http://www.newsweek.pl/polska/jaroslaw- ... 92251.html

99.Pieniądze na działalność instytutu, którym kieruje żona ministra, przekazywały spółki skarbu państwa i koncerny działające na rynku zbrojeniowym »Tu Inna afera z żoną Klicha »Tu

http://www.newsweek.pl/polska/dotacja-u ... 869,1.html

150. PO (z PSL) w składzie EPP przeciw debacie o krzyżach, jednym słowem za zakazem wieszania krzyży w szkołach (w uproszczeniu).

No... wg mnie taki sobie zarzut :)

200.

Dlaczego umorzono aferę paliwową (pkt.41) Może nazwiska Schetyna lub Grad wyjaśnią Państwu sprawę. »Tu usprawiedliwia Gazeta, ale bardziej wiarygodny będzie fragment dot.zeznań do znalezienia np. »Tu . No i w końcu naiwność Dorna »Tu

Dajmy im jeszcze cwilkę :)

250.

Ciąg dalszy afery 20? (tej z plakatem?)

Zmiana granicy z Niemcami bez reakcji ze strony rządu! »Tu

Nie mam pojęcia o co chodzi

300.

Patriotyzm bezpieczeństwu państwa niepotrzebny. Przy okazji inne czystki PO (Schetyny) w BBN. »Tu

Też nie wiem o co chodzi ale mogę powiedzieć że moja definicja patriotyzmu mija się mocno z obecnie lansowaną.

 

Krzysztofie, stronka jest cienka jak barszcz - zwykły przykład na siłę tworzonego grafomaństwa - ja odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

654084 Rzuciłeś chociaż okiem na to co wkleiłeś

Oczywiście.

654084 czy szukasz jak zwykle spiny na siłę?

To, że Ci nie przyklaskuję nie znaczy, że szukam spiny.

654084 jak każdy ślepy fanatyk obecnej władzy

Bardzo nie lubię obecnej władzy.

654084 Krzysztofie, stronka jest cienka jak barszcz - zwykły przykład na siłę tworzonego grafomaństwa - ja odpadam.

Cienka. Kilka rzeczy bardzo na siłę. Ale podważyć możesz tylko dobre kilkanaście zarzutów. A reszta?

654084 wPolityce, wSieci - tam słowa krytyki nad poczynaniami obecnie rządzącej partii się prawie w ogóle nie zdarzą.

Dużo racji. Wg. mnie komentują tylko Ci najbardziej zagorzali, mający klapki na oczach. Normalny człowiek przeczyta, przemyśli i kliknie inny temat.

Z resztą opisywać cokolwiek wg. komentarzy zawartych w tym jest dość słabe. YouTube w takim razie to... :kox:

654084 Mówimy o podwyżkach w Rządzie a Ty

A ja o innych niewygodnych rzeczach, o których nikt nie wspominał gdy niemal wszystkie media były POwskie. Teraz nagle wszyscy wielcy publicyści :D Bo im Kijowski i Lis oczy otworzył :kox:

 

654084 odbijasz piłeczkę "a PO to..."

Racja. Dlaczego tak robię? J.w. Ciebie denerwują poczynania aktualnego rządu, a mnie to co napisałem wyżej. I mam takie samo prawo odbijać piłeczkę (mimo, że bardzo nie lubię PiSu ale po prostu mniej niż PO) jak ty widzieć nagle jak to rządzący nas nie okradają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Racja. Dlaczego tak robię? J.w. Ciebie denerwują poczynania aktualnego rządu, a mnie to co napisałem wyżej. I mam takie samo prawo odbijać piłeczkę (mimo, że bardzo nie lubię PiSu ale po prostu mniej niż PO) jak ty widzieć nagle jak to rządzący nas nie okradają.

 

Ta odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała - nie czepiam się więcej :)

Do tego co było (nie tylko w polityce) nie lubię wracać. Wg mnie, wnioski z historii trzeba wyciągać ale trzeba żyć teraźniejszością i myśleć o przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654126 nie czepiam się więcej

Nie zauważyłem żebyś się czepiał ;) Bardziej nie rozumiałeś o co i dlaczego mi chodzi ;)

 

Dodane po 13 minutach 47 sekundach:

Żeby nie było :mrgreen:

http://www.forbes.pl/pensja-dla-pierwsz ... 4,1,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto od 1 stycznia siłą zostałem mieszkańcem Opola tylko dlatego że w tym zacnym mieście brakowało trochę kaski w budżecie a 70melonów z Elektrowni znajdującej się w mojej wsi piechota nie chodzi . . . także Wrocławianie i Katowiczanie bójcie się Wielkie Opole nadchodzi :D:D:D:D .

 

Ps wiem że moja wypowiedź bardziej pasuje do Co mnie wkurzyło . . . . ale nie ma co się przejmować czymś na co nie ma się wpływu a pozatym Karma is a b*tch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto od 1 stycznia siłą zostałem mieszkańcem Opola tylko dlatego że w tym zacnym mieście brakowało trochę kaski w budżecie a 70melonów z Elektrowni znajdującej się w mojej wsi piechota nie chodzi . . . także Wrocławianie i Katowiczanie bójcie się Wielkie Opole nadchodzi :D:D:D:D .

 

Ps wiem że moja wypowiedź bardziej pasuje do Co mnie wkurzyło . . . . ale nie ma co się przejmować czymś na co nie ma się wpływu a pozatym Karma is a b*tch

Czyli jednak ? Aż się dziwię, że władza miasta jeszcze siedzi na stołku. Komuś spodobała się polityka z bliskiego wschodu, tam Krym, tu Dobrodzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654040 Panowie! To, kto dostał ostatnio 50% podwyżkę w pracy? :-] :-] :-]http://wpolityce.pl/polityka/301235-bed ... -warunkowo

Jeżeli tak będzie, to też nie jestem zadowolony.

 

 

654049 Nawet prawicowy elektorat zaczyna chyba dostrzegą że tak znienawidzone PO miało więcej skrupułów przed swoimi obywatelami :dontknow:

Co to znaczy „skrupuły przed swoimi obywatelami”?

Czy masz na myśli strzelanie do górników przed kopalnią w ubiegłym roku, zamykanie dziennikarzy do więzienia, czy może ~400 miliardów ukradzionych nam przez ostatnie osiem lat, a może zamierzony gnój w prawodawstwie, wojsku. 100 tys. kontroli podatkowych rocznie? Czy chodzi Ci może o celowe zaniechania, np. umożliwianie wyłudzeń VAT? – 100 miliardów złotych rocznie, wykończenie polskich firm przy budowie autostrad, drobnego handlu, podwojenie długu publicznego, a może o przyzwolenie na działanie Amber Gold żeby ukraść, mniej lub bardziej naiwnym, kolejny prawie miliard? Nie trafiłem? To może o to że obiecywano nie ruszać progów wieku emerytalnego, po czym jednak nastąpiła zmiana w tym zakresie? Itd. Itd. ale nie można też zapominać o wszystkich aferach za które NIKT do tej pory nie odpowiedział. Każda z nich przypomina o rozmiarze skrupułów za którymi tęskni ten kto się jeszcze nie obudził.

Porównanie 0 i 1, jak prawda i kłamstwo, chociaż oczywiście bez cienia dobrej woli różnicy nie zauważysz. Do tej grupy należą sympatycy, którym w ubiegłym roku manna przestała lecieć i ograniczeni intelektualnie, niezdolni do posługiwania się metodą prostych porównań.

 

 

654050 Ale koniec OT, bo zaraz znowu będzie jakaś polityczna gównoburza...

Uważam że to niezły "Off Topic" od Pokemonów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy „skrupuły przed swoimi obywatelami”?

Czy masz na myśli (...) może zamierzony gnój w prawodawstwie, wojsku. (...) , a może o przyzwolenie na działanie Amber Gold żeby ukraść, mniej lub bardziej naiwnym, kolejny prawie miliard? Nie trafiłem?

 

Amber Gold a SKOKi, ja wiem, zaraz będzie coś o ProCivili, tyle że to nie PO odroczyła poddanie SKOKów pod kontrolę KNF, żeby w tym czasie wyciągnąć co się da.

Rozumiem, że obecne guano w prawodawstwie jest niezamierzone :D taka np. ustawa antyterrorystyczna czy inne niedorobiome akty prawne, przepychane przez komisje, resorty i plenarne na nocnej zmianie, bez realnych konsultacji czy obligatoryjnych OSR (ocena skutków regulacji). Nawet słynne 500+ stało pod znakiem zapytania - czy podlega egzekucji, czy też nie. Zresztą, co tu się nad 500+ rozwodzić, zaraz wzrośnie minimalna płaca, to spadnie liczba uprawnionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500+ "na każde dziecko" :D

do górników sam bym walił jak do kaczek jak protestują o każdą pierdołę. a ratują ich z moich podatków. dlaczego ratują coś co przynosi tak wielkie straty?

 

Załóż działalność, wykazuj straty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, rożne rzeczy można mowić o PiS, czy Jarku, ale jakbym głosował na tego Pana z linku czy formację, którą reprezentował to wstydziłbym sie rano stanąć przed lustrem, serio, siara w ch...., tych 8'lat nijak się nie da obronić, nie ma takich łamańców logicznych. Podobnie jest teraz z Kijowskim, Schetyną, sojuszem chłopów z bankowcami, Rysiem i resztą opozycji. Rylli? To jest alternatywa?

Ktoś już wklejał, ale fajne i wystarczy za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.