Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Haha, też prawda :-) Już wczoraj chciała mi glinkę podprowadzić - a skoro się nie udało to miziała lekko rączką nadkole i psikała wodą (auto i tak dziś idzie pod maszynę). Przy poprzedniej pracy chciała docierać wosk ze mną - jest przekochana, a kto wie czy bakcyla nie złapie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odejście rudego (którego nie trawie) z Top Gear :) reszta może zostać. Choć wolałbym jakiś wielki powrót :kox:

Ale to już przesądzone? Jeśli tak to wyjdzie im to na plus bo jego głosu nie mogłem zdzierżyć. Choć i tak ten nowy TG to jest jedynie 10 woda po kisielu po dawnym TG z Jezzą, Chomikiem i Snują.

Czekam niecierpliwie do wczesnej jesieni na odpalenie "The Grand Tour" - pewnie wtedy nie będą emitowali jakiejś nowej serii Top Geara bo oglądalność im totalnie spadnie na ryj jak będzie można znowu oglądać starą ekipę TG w akcji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, zdjęcia będzie można sobie swoje w miniaturkę wstawiać jak dawniej, a jedynie zniknie cały śmietnik ramek, opisów, symboli, znaczków, HIT!! NOWOŚĆ!!!!!!!, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie odwiedził pan skośnooki przywożąc g1wh ;) do tego jakies tam pierdoły zjeżdzają w stylu żaróweczek, trzymadełek etc ;) ale kameka przednia ;) nie spodziewałem się za tak śmieszne pieniądze takiego wykonania i nagrań :D

Mi z kolei wpadła Xiaomi Yi Smart Dash Cam i na razie też jestem bardzo zadowolony.

 

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie odwiedził pan skośnooki przywożąc g1wh ;) ale kameka przednia ;) nie spodziewałem się za tak śmieszne pieniądze takiego wykonania i nagrań :D

Z Aliexpres kupowane? Możesz podrzucić linkę do tej oferty- zawsze to już sprawdzony sprzedawca.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem od niego

 

http://www.aliexpress.com/item/Vision-G ... .66.i2TRac

 

przy czym jeszcze jutro dokładnie potestuje czy to nie jest jakaś super ekstra podróba bo jakoś straszą po forach, i niby G1WH ni ema trybu parkingowego i g-sensora a moja sie uruchamia po jakimś uderzeniu ;) nagrywa ładnie, tylko przyszło bez pudełka, w samej kopercie, zabezpieczone ładnie, nagrywa tak jak na filmikach z netu więc raczej jest dobrze ;) no i musze sprawdzićjaki soft jest wgrany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid_Bojarski, G1WH ma czujnik ruchu...który i tak trzeba wyłaczyć bo nie działa jak powinien. G-sensor jest ale...też najlepiej go wyłączyć bo potrafi blokować pliki mimo ustawienia niskiej czułości.

Co do softów zajrzyj tu: https://wr24support.freshdesk.com/suppo ... a-firmware

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli jest szansa że to jednak g1wh :)

 

Zobaczę jutro na spokojnie, co do softu to już od kilku godzin czytam i myślę czy aby napewno wrzucać ls388 czy może zostawić tak jak jest

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz spróbować i zmienić soft. O ile wejdzie ci LS388 bo w mojej pierwszej wszedł i nagrywał najlepiej. W drugiej z logiem blueskysea już LS nie wchodzi. Zobacz czy w czasie nagrywania możesz zrobić zoom. Podróby podobno nie miały zoomu.

Szczegóły tu: http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php? ... nac#p56679

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety g1wh-t, i teraz nie wiem jak to rozwiązać z chińczykiem ;/ kłocić się czy nie warto? bo jednak g1wh chyba lepiej nagrywa

 

jak produkt niezgodny z opisem, to możesz zażądać zwrotu kasy, nic Cię to nie kosztuje. - utwórz spór na alie, chyba, że już zamknąłeś zakup jako zgodny.

Chińczyki raczej są ugodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam autor napisał o sobie : "Pozwólcie, że się przedstawię – przyjaciele mówią na mnie Tommy, mam niespełna trzydzieści lat i jestem zadeklarowanym idiotą." To ja się z nim sprzeczał nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.