Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Humor poprawił mi dziś zakup maszyny Krauss P7 w BARDZO dobrej cenie. Maszyna jest nowa, nie ma jakichkolwiek śladów użytkowania, zestaw dokładnie taki jak w sklepie - maszyna, talerz, klucz, zapasowe szczotki, uchwyt, instrukcja, pudło. Maszyny są z niemieckiej dystrybucji i miały np w transporcie uszkodzony kabel lub wtyczkę, które zostały w całości wymienione na nowe. Nie ma więc polskiej gwarancji ale zestaw jest funkiel nówka. Do moich zastosowań gdzie czasem jakieś lampy przepoleruję nada się idealnie.

 

41zMPDA.jpg?1

013ZgXr.jpg?1

 

Na dniach wystawię moją maszynę dotychczasową - Silverlina Silverstorma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

642478 Mefju miał nosa i teraz słucha 6,2 V8

Cóż począć Panie, jak mus to mus :o Czasami opłaca się kupić stare i nie martwić się o lifting :P A tak btw to ostatnio urzekło mnie R8 plus, w środku dzieją się rzeczy kosmiczne, a o takiej reakcji na pedał gazu jak w tym samochodzie to nawet nie śmiałem marzyć :D RS6 performance też fajne, ale tak jakby trochę mniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni poprawia mi humor naprawiony w ramach ubezpieczenia galaxy s5, około tygodnia musiałem się męczyć na galaxy s3 mini od siostry, męczyć bo raz, że to wolne a dwa klawiaturę ma małą i musiałem się skupić żeby smsa poprawnie napisać :) ale, że im się opłacało go naprawiać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to jest taki styl czy jakoś tak? Narażać innych na drodze na śmierć lub kalectwo? :D Banda głąbów w brudnych, tanich samochodach...

Nie mogę się nadziwić, ale już wiem gdzie nie należy samochodem na wakacje jechać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno, Też się cieszę że coraz więcej A AMG . Ja się zakochałem w tym aucie podczas wyjazdu na Nurburgring .

To jak to auto się prowadzi to jest szok .

 

Jeśli chodzi o koszty hamulców to nic nie przebiję mojego Cayenna Turbo z ceramiką ( tarcze przód plus klocki ponad 40 tyś zł ) niestety musiałem wymieniać !

Tarcza ma 410 mm i nie ma zamienników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramiczne Tarcze wytrzymują długo często nawet bardzo długo powiedzmy kilkaset tysięcy km niestety u mnie została uszkodzona mechanicznie .

Klocki wytrzymują 20 k km ( w zależności od stylu jazdy)

 

W A klasie która jeżdził kolega po Nurburgringu nowe klocki wytrzymały 600 km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraj napewno tak, wspaniałe wino :)

 

Co generacja to znajdują się tacy podobni tylko coraz głupsi - na ich skali znaczy sie odważniejsi :D

Także strata jednego nie znaczy nic dla środowiska.

A w tym przypadku, także dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.