Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dodam jeszcze, że jak siedziałem w tej Megance ale środkowej wersji wyposażenia (zabij ale nie pamietam nazwy) strasznie drażnił mnie masakrycznie plastikowy tunel środkowy... Taki chiński plastik, że aż ślady po palcach zostawały...

Tak poza tym sama pozycja za kierownicą uważam, że bardzo dobra, jak i design zewnetrzny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placek to tak troche na modłe Volvo, Tesli, MP4-12C, ale dużo brzydszy. I te pokrętła jak z jakiegoś Tata Nano. Myślę, że gdyby ładniej wykończyli ekran wokoło to by tak nie kłuło w oczy.

 

Oj rzeczywiście, spojrzałem w to ogłoszenie. Auto masywne, ale ten ekran :D

Wygląda jak te podróbki Ipadów z bazarku z 5cm ramką naokoło i te dwa koła do regulacji... Taki duży ekran po kiego pokrętła? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rs3 :thumbdown: podejrzewam że jest to fajne auto ale pewnie przykro się ogląda te wszystkie testy

Mnie też strasznie szkoda tego samochodu :| Silnik bajeczny, skrzynia biegów również (to nie to samo co w Golfie R czy S3), bardzo ładne nadwozie, świetne wykonanie, "zapach" premium i konkretne kominy z tyłu :-] A jednak w każdym teście wspominają tylko o podsterowności :| Ciekaw jestem jak to rozwiązali w nowym TT-RS..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczkowanie lawety - Fiata Ducato 2.3 JTD. W sobote najprawdopodbniej bedzie juz stał u mnie więc w wolnej chwili porzadne ogarnięcie, korekta plus jakaks powłoka na lakierek.

Zasmucił mnie jednak stan lakieru na dzień dzisiejszy, jakis miesiąc temu auto było u mnie ogólnie na umycie najazdu i usunięciu resztek kleju po naklejkach PZU. Jako, że autko dobrego znajomego to zrobiłem mu na szybko korekte i zabezpieczyłem zestawem Duraglosa. Po mojej operacji autko poszło do lakiernika na polakierowanie najazdu i przedniego zderzaka. Dzisiaj podczas bliższych ogledzin auta w słoncu zauwazyłem mega zniszczony lakier i mnostwo hologramów. Początkowo nic sie nie odzywałem bo mysłałem że moze jak taką lipe zrobiłem i az było mi wstyd. Jednak w trakcie rozmowy wyszło, że lakiernik zrobił polerke po swojemu przy okazji lakierowania... :evil::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśłeć mysłałem, ale przewaznie latam solo bez ogona wiec kucyków powinno wystarczyć:) Druga sprawa to spalanie 3 literki juz troszke wciagnie a ja uzywam lawety w codziennej eskploatacji wiec troche tez jezdze po mieście.

Tutaj Fiacik jest z PZU, do konca serwisowany w ASO, 100% nie bite i niski przebieg 220 kkm jak na auto z 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wziąłem go troche na wyrost choć mi sie akurat przydaje gdyż większość aut ciagne z kraju a po tzw okazje trzeba od razu wyjezdzac. Do tej pory latałem transitem, ale czas przesiąść sie na coś nowszego. Ogólnie w planach był zakup nowego najazdu ale tak do 30 tys zl a ten w sumie jeszcze raz tyle, ale myśle o wyjazdach do Francji i z tego wzgledu go wziąłem. Jak do końca roku stwierdze, że nie zarabia w takim stopniu jakbym chciał to trafi na Alle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

639508 Pochwal się co kupiłeś:)

Focus II 2.0 PB z 2006r z przebiegiem zaledwie 114tys i co lepsze egzemplarz krajowy z pełna dokumentacją. Wrażenie naprawdę zacne w porównaniu do dotychczasowej 75konnej Corsy 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.