Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zapomniałem od razu po, teraz mi się przypomniało :kox:

 

Aygo stuknęło 2 lata i tydzień u nas, przegląd po 45kkm tez. Wychodzi na to, że przeszło 22kkm rocznie w aucie, które miło byc takie o, jako 6 w rodzinie.

 

image.jpg

 

Od zakupu koszta to 500 za przegląd po 15, potem 700 z groszami i teraz 700. Razem 2000 zł plus jedna lewa spalona żarówka. Przez dwa lata i 45kkm. Nikt mnie nigdy nie przekona, że lepiej było wziąć używkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszu, istotnie 36300 na fakturze za opór "SPASA" :kox: Teraz wszystko poszło w gore, ale koło 38-42 mozna wyjechać nowym z klima, czujnikami, kamera cofania i pełne wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa.

 

Troche obawiałem się jakości wykonania i ogólnie jazdy, ale do tej pory jest w pełni niezawodna, mega wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu w końcu przyszła paczka z gównianego sklepu PETROSTAR Bielany po wielokrotnych telefonach których nie odbierali wysyłaniu maili, jak się dodzwoniłem to zbywali i mówili, że oni się tym nie zajmują mimo próśb by dali do telefonu kogoś kompetentnego byli głusi na słowa. Etykietę nadali 15 kwietnia i paczka sobie czekała u nich w sklepie a wmawiali mi, że wysłali co było nie prawdą. Nawet żadnej rekompensaty za zwlekanie z towarem nie dostałem a mimo to na aukcji pisało, że zakup powyżej 100zł gwarantuje odświeżacz zapachowy i naklejka przypominająca o wymianie oleju ich również nie ma ale to mały szczegół. Najważniejsze, że towar jest i już nigdy nie zamówię u nich nic i każdemu odradzam, nawet na miejscu u nich nie zakupie. Jednym słowem firma "dziad" i niech splajtuje by ludziom nerwów oszczędzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu w końcu przyszła paczka z gównianego sklepu PETROSTAR Bielany po wielokrotnych telefonach których nie odbierali wysyłaniu maili, jak się dodzwoniłem to zbywali i mówili, że oni się tym nie zajmują mimo próśb by dali do telefonu kogoś kompetentnego byli głusi na słowa. Etykietę nadali 15 kwietnia i paczka sobie czekała u nich w sklepie a wmawiali mi, że wysłali co było nie prawdą. Nawet żadnej rekompensaty za zwlekanie z towarem nie dostałem a mimo to na aukcji pisało, że zakup powyżej 100zł gwarantuje odświeżacz zapachowy i naklejka przypominająca o wymianie oleju ich również nie ma ale to mały szczegół. Najważniejsze, że towar jest i już nigdy nie zamówię u nich nic i każdemu odradzam, nawet na miejscu u nich nie zakupie. Jednym słowem firma "dziad" i niech splajtuje by ludziom nerwów oszczędzić

a propos szybkości polecam kolegę forumowego Tomek6 - poradził, dał rabat, a paczka była w 24h w domu (kilkaset km od nadawcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu w końcu przyszła paczka z gównianego sklepu PETROSTAR Bielany po wielokrotnych telefonach których nie odbierali wysyłaniu maili, jak się dodzwoniłem to zbywali i mówili, że oni się tym nie zajmują mimo próśb by dali do telefonu kogoś kompetentnego byli głusi na słowa. Etykietę nadali 15 kwietnia i paczka sobie czekała u nich w sklepie a wmawiali mi, że wysłali co było nie prawdą. Nawet żadnej rekompensaty za zwlekanie z towarem nie dostałem a mimo to na aukcji pisało, że zakup powyżej 100zł gwarantuje odświeżacz zapachowy i naklejka przypominająca o wymianie oleju ich również nie ma ale to mały szczegół. Najważniejsze, że towar jest i już nigdy nie zamówię u nich nic i każdemu odradzam, nawet na miejscu u nich nie zakupie. Jednym słowem firma "dziad" i niech splajtuje by ludziom nerwów oszczędzić

 

Też czekałem na paczkę prawie 2 tygodnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.