Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

_Makki_ mam identyczną wannę.

 

A 2 minuty potem skapłem się, że kafelki też :lol:

 

Jaki ten świat mały jest...

 

Kupowałeś w Castoramie?

 

Pozdr

 

:-]

 

Sciany to Paradyz Sorenta Bianco 30x60, kupowane bezposrednio w Opocznie, najtaniej :)

Wanna nie pamietam jak sie nazywa ale gdzies na necie w hurtowni, taniej o ponad 100zl niz Leroy czy Casto. Za to panel do tej wanny to jakas porazka.. Bede obudowywal wanne jakos w przyszlosci bo nie zniese tego panela frontowego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Weźcie pod uwagę to,że dla zwykłego "Kowalskiego" taka usługa powiedzmy za 300 zł to szczyt marzeń. Efekt w pełni zadowalający. My patrzymy na to nieco zboczonym okiem i tu trzeba być sprawiedliwym w swojej ocenie.

Rynek rządzi się swoimi prawami. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad z bloku też podpatrzył jak ja pucuje auta i..patrzę kiedyś z okna a on prawie cale auto wysmarował jakąś pastą (wyglądalo jak pasta do rąk).

Idę i mówię...co Ty robisz, jak Ci zaschnie to nie dotrzesz,wjedż chociaż do garażu a nie na słońcu. Oczywiście resztki tej pasty/wosku widzę do dzisiaj na jego aucie :D

 

Drugi fachowiec, mój brachol. Podjechał mi pod garaż i chce szyby umyć. Za chwilę patrzę a on moją mikrofibrą po aucie leci ("myje").

Mówię mu, co Ty robisz,co trzesz ten brud.

A on: no co, przecież psikałem płynem do szyb. Dałem mu wodę z szamponem w psikaczu i dokończył "mycie" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, Mohs daje rade, ostatnio myłem auto po roku od nałożenia i dalej działał, testów, fotek itp nie mam bo brak na to czasu ;)

 

Aplikacja lajtowa, ostatnio jedynie miałem jakieś problemy z przysychaniem/docieraniem co wcześniej nigdy nie występowało ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie podczas kolejnych aplikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.