Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

To jest ucięta wersja zdjęcia. Tak na prawdę to była limuzyna na niemieckich numerach rejestracyjnych, która go wiozła jak Duda był w Berlinie. Całe zdjęcie wygląda tak (widać niemieckie blachy):

 

635927826994061505.jpg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:good: 101 napraw na tvn turbo a tam konserwacja dachu produktem SG, apc, polerowanie szyb

W końcu się jakoś postarali ;)

Też mi szczęka opadła nisko jak zobaczyłem w łapach prowadzącego butelkę z preparatem SG (choć logo było zaklejone to graficznie i tak można to rozpoznać) do impregnacji dachów. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy czekam na mojego lakiernika, który pomaluje mi elementy mojego "potłuczonego" ukochanego staruszko-auta, poprawiłam sobie humor zakupami - oczywiście kosmetyków... tak nie dla siebie - dla auta :kox:

i tak obiecuje - ostatnie zakupy! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie śmiać mi się chce z sklepu RTVeuroAGD, a konkretnie polityki umieszczania komentarzy.

Jeśli coś jest na rękę to leci już po kilku dniach na stronę, jeśli ktoś im coś wytknie, nawet drobną rzecz, to komentarz światła dziennego już nie ujrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno powiem tak dobry wybór :good:

 

Kierownica ładna :)

Najbardziej podobają mi się wyloty nadmuchu...przypominają mi W123, 3L D i 75 koni chyba... kiedyś to się śmigało ;)

Najmniej ta choinka różnych prztyczków w środku... słabe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu ktoś przyżydzil na automatyczna klime, dlatego są gałki, nie ma tez większego wyświetlacza ( co nie zmienia faktu, że najchętniej tak bym go wywalił i juz :mrgreen: ) i najważniejszego - kiery performance z alkantarą ;)

 

Dziś byłem na dzień krajoznawczo w Łodzi, kurczę niby 120-130 km od Warszawy, a kompletnie inne miasto, przynajmniej na pierwszy rzut oka :mrgreen: Ale za to manufaktura przywitała miło, samochodami :D jakieś tam fotki cymbałem, komentarz tez dopisałem i wrzuciłem na FB ;)

 

AMG na trasie nadal daje mega banana na twarzy, 10.8 spalił średnio, a prędkości no cóż, różne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDominikk, ja tam już znam na pamięć miejsca gdzie podczas zimy napewno będą jopy. Jest taka jedna z głównych ulic gdzie prawym pasem jadą tylko przyjezdni :D Ostatnio sie na CB TIRowcy śmiali, że jadą swoimi śladami. Pierwszy omijał dziury a reszta za nim powtarzała :kox:

I moje ulubione skrzyżowanie. Sama nawierzchnia nawet znośna (oprócz prawego pasa zimą :D) a na skrzyżowaniu torowisko z kocimi łbami, dziurami, krzywymi torami. I to na trasie, która jest prawie cały czas obłożona ruchem. Torowisko dosyć spore i sie telepie przez nie 5km/h co powoduje dużą kolejke przed światłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje ulubione skrzyżowanie. Sama nawierzchnia nawet znośna (oprócz prawego pasa zimą :D) a na skrzyżowaniu torowisko z kocimi łbami, dziurami, krzywymi torami. I to na trasie, która jest prawie cały czas obłożona ruchem. Torowisko dosyć spore i sie telepie przez nie 5km/h co powoduje dużą kolejke przed światłami.

Patrz Pan! Jakbym żywcem czytał opis wrocławskiego skrzyżowania ulic Hallera i Powstańców Śląskich. Przecięcie Powst. Śl jadąc od strony Hallera w stronę Wiśniowej to także przeprawa przez mega nierówne torowisko z kocimi łbami i dziurami na łączeniu szyny - kocie łby. Po szybkości przejazdu przez to od razu widać kto miejscowy a kto przyjezdny. :D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

626311 torowisko z kocimi łbami, dziurami, krzywymi torami. I to na trasie, która jest prawie cały czas obłożona ruchem. Torowisko dosyć spore i sie telepie przez nie 5km/h co powoduje dużą kolejke przed światłami.

Masz na myśli Śmigłego-Rydza i Dąbrowskiego? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

626311 I moje ulubione skrzyżowanie. Sama nawierzchnia nawet znośna (oprócz prawego pasa zimą ) a na skrzyżowaniu torowisko z kocimi łbami, dziurami, krzywymi torami. I to na trasie, która jest prawie cały czas obłożona ruchem. Torowisko dosyć spore i sie telepie przez nie 5km/h co powoduje dużą kolejke przed światłami.

Znam znam , kiedyś tam zablokowałem ruch :P bo nie udało mi sie przejechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.