Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na forum Aklasy UK była taka akcja, robili to dużo taniej.

 

Tylko ja ogólnie się zastanawiam jak z odprowadzaniem wody, uszczelnieniem tego itd. Seryjnie jest plastik łączony do progu, to się wsadza między jedno i drugie i o, ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

621721 To są pierścienie z Edition1 ( 230 za sztukę jak coś :mrgreen: ), zwykłe biedaki mają czarne - w tym ja :kox:

Jak były te spore kumulacje w lotku, szukałem tych felg po allegro, bo sam pakiet Edition1 mi sie nie widział :D

 

621725 Seryjnie jest plastik łączony do progu, to się wsadza między jedno i drugie i o, ciekawe

I ruda bierze jak rumun C klase :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pytam, bo Krzychu się dziwi że trzy stówki a sami do tolka chcą zawieszenie za 12 k wkładać.

Tak więc trochę nie czaje co tu się dzieje i co jest sufitem a co podłogą.

 

:kox:

 

Nie czujesz, że Tolek to projekt, a A45 to tylko dopasione daily :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę to tak.

Salon nowych/używanych samochodów sportowych, gdzieś w Szwajcarii.

 

s - sprzedawca

k - Krzychu.

 

Wchodzi Krzysztof odwalony cały na biało w najnowszej kolekcji Bossa. Złoty rolex na ręce. Vertu w kieszeni. Walizka z hajsem w ręce.

 

s - dzień dobry, w czym mogę pomóc?

k - witam, szukaj jakiegoś egzotycznego samochodu na miasto

s- oczywiście, po lewej stronie mamy kilka nowych modeli ///M oraz AMG,

k - nie, nie! Szukam czegoś bardziej z polotem.

s - oczywiście rozumiem, przepraszam. Dziś dojechał ten piękny Aston Martin.

k - nie nie nie! Widzi Pan, Astona może kupić każdy bogaty frajer. Ja szukam czegoś wyjątkowego

s - ach rozumiem, przepraszam - mamy pięknego seata toledo, odupiony od właścicielki z Polski. 500 koni, zawieszenie z arrinery, fotele w prondzie, wymieniona cała wiązka. 400 000 $

k - usmiechnięty - no i o tym mówię. Biorę, przelicz kolężko.

 

 

Krzysiek, mam nadzieję, że się nie obrazisz. Naprawdę dobry chłopak jesteś i bardzo Cię lubię, więc nic personalnie. Ale musiałem :)

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.