Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ładne :)

 

Dziś uśmiech wywołało pewne odkrycie, porządkowałem szpargały i porównałem glinkę regular od BH. Jedna kupiona od polskiego dystrybutora, druga prosto od producenta :D

 

po prawej BH o 45 gram większa :) Zgaduj zgadula która pochodzi skąd??

 

WP_20160131_003_zpsa6qczslr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno płyta podłogowa jest z vectry, a co dalej to nie wiem. Słyszałem ze szwedzi mieli zrobic całe auto na bazie vectry ale się zbuntowali i mnóstwo rzeczy pozmieniali ze ci od opla się za głowy złapali ;) Mi się podoba i to najważniejsze 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że dość komicznie wygląda taka plakietka na BMW 5er (szczerze mówiąc nie sądziłem, że do tego modelu też zrobili wykastrowanego 2.0D)

 

[mod=Pajko]Nie cytujemy zdjęć[/mod]

 

Pzdr.

Mógł chociaż zamówić auto bez oznaczenia modelu na klapie. No chyba, że to sleper a w rzeczywistości to 550i ale w tym wypadku poza oznaczeniem pozbył sie też prawego wydechu :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że dość komicznie wygląda taka plakietka na BMW 5er (szczerze mówiąc nie sądziłem, że do tego modelu też zrobili wykastrowanego 2.0D)

 

Jeżdże często 518d (taksówką) - kierowca bardzo narzeka na spalanie - samochód jest za cięzki na ten silnik, który ma 143 PS. Po warszawie ma 10-11 litrów średniego spalania, skrzynia robi co moze ale, żeby ruszyć takie cielsko swoje silnik musi spalić. Za to na trasie 5-6 l w zależności od stylu jazdy. Odnośnie X5 z 2.0d - zastanawiałem sie poważnie nad tym samochodem przez chwilę... aż nie trafiło się coś z zupełnie innego końca skali :mrgreen: . W zeszłym roku 2 litrówka miała 218 PS, pod koniec roku coś tam pomodzili z silnikiem i jest juz 235 PS. Jeżdziłem tym "mocniejszym" i po mieście bardzo sprawnie się to poruszało. Dopiero jak wyjeżdżało się na trasę i chciało się przyśpieszyć od 100 m/h to czuć było nie tyle brak mocy (to pewnie też) co brak elastyczności. Jeżeli ktoś zastanawia się nad takim suvem to warto rozważyć też Touarega, który fabrycznie nowy jest do kupienia za niecałe 200 tys PLn z bardzo dobrym wyposażeniem i 3 litrowym dieslem (tym słabszym z palety ale za kilka tys można podnieśc mu fabrycznie moc do około 260 PS) - Volkswagen po "aferze" bardzo mocnoa zrewidował cenniki dodajac masę pakietów w standardzie, jakieś pakiety serwisowe, bezpłatnu ubezpieczenie i inne gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.