Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wprawdzie nie dziś a w środę ale mega poprawiony humor mini spotem jaki zrobiliśmy sobie z Piotrkiem ( golden0282 ) w Shainingcar w Kielcach :good::good:

Naprawde świetna i miła obsługa, asortyment że huuuuuhuhu.. :D

I możliwość obejrzenia porszawki ze 100% korektą włącznie z szybami bezcenna.. :ad:

Przy okazji z Piotrkiem kupiliśmy QD1 od ABDL jako że po fotach geno byłem strasznie ciekawy a i Kuba z shining od razu dał mi spróbować tego środka na moim aucie, to w efekcie kupiliśmy baniaczek do podziału ;)

Sklep pełna profeska nawet komisyjne rozdzielenie jest możliwe.. :D:mrgreen:

654832bc9a6b8432med.jpg

01a1cc0ee225ff9cmed.jpg

 

Mam nadzieje że Kuba założy sobie konto tu na forum bo naprawde pozytywny człowiek a i czekający kurier który przyjechał z nowym podnośnikiem garażowym nie spowodował jakiejs spinki czy nerwówki mimo naszej kilku godzinnej wizyty.. :kox::P

c72d3c172a22c1fdmed.jpg

6e90f06f0fa32de7med.jpg

2a9c91e95486f3a0med.jpg

 

Z mojej strony na pewno wizyty będa częste i mam nadzieje że uda sie zorganizować jakies spoty bo miejsce i atmosfera do tego rewelacja! :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nowym rokiem moje BMW e46 320d dostało prezencik aktualizacje sterownika + chiptuning . I w końcu mogę w inpie sprawdzać prawdziwe i wszystkie korekcje wtrysków jak i mam sporo więcej pod butem dzięki wirusowi ;)

 

Oczywista sprawa że dymienie ograniczone do minimum . Sprawdzaliśmy z kumplem co jechał za mną i żadnego dymu nie widać .

Więc wstydu i lipy nie ma :acute:

 

p6nEAPo.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po combosie ostatnich dni tj. spalonej pompce spryskiwacza i dzisiejszym opadnięciu bagażnika na łeb, bo teleskopy przy -10C przestały trzymać stwierdziłem, że już nic nie robie w Megane II żeby stała sie mniej francuska tylko wrzucam kase do świnki na coś nowego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nic nie robie w Megane II żeby stała sie mniej francuska tylko wrzucam kase do świnki na coś nowego

Brawo TY :D ja po 4 miesiącach radości z zakupu i jazdy wpakowałem ~5tys, a i tak muszę się pozbyć po totalnych kosztach bo mam jej po dziurki w nosie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pompka jest ta sama co w Scenicu, to da się łatwo zregenerować, robiłem. Są manuale w necie. Co do siłowników, no cóż, zużycie materiału. Wymienisz za góra 100 zł u masz spokój na kilka lat. Bez stresu Panowie, ja tam lubiłem swoją Renowke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że mówisz o tym tłoczku, z którego trzeba obciąć nadmiar gumy. To już przerabiałem. Objawem jest, że psika tylko na jedną szybe, bo sie tłoczek blokuje.

U mnie pompka nie pracuje. Kupiłem nową za 35zł i czekam na środę aż będzie troche cieplej, bo w garażu też zimnawo :D

 

Ogólnie to gdybym miał to auto od nowości to pewnie by było w lepszym stanie. A takto musiałem porobić trochę rzeczy, które sie wysypały ze względu na wiek i przebieg, pare rzeczy z zaniedbania poprzedniego właściciela, pare rzeczy z tego, że to Renault. I już mi sie to znudziło tak jak i auto :P A teraz miałem włożyć kase w kolejne rzeczy, które chciałem po prostu zrobić, a nie, że trzeba je wymienić, bo już sie kończą lub zagrażają bezpieczeństwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.