Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wystawiłem galanta na alle. Po paru godzinach dzwoni Pan z Koszalina, że wysyła zadatek i odbiera auto w przyszły piątek. Bez oglądania, bez negocjacji.. :D

No bo sobie kolego wyrobiłeś opinię. Tak 3mać! Może i ja się skuszę w przyszłym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajek nie ma już świnek morskich, jakaś grupa naukowców postarała się o zmianę nazwy (czy jest w trakcie zmiany nazwy na jakąś łacińską) bo podobno ta świnka nie ma nic wspólnego z morzem i uznali to za błąd i postanowili zmienić nazwe :D .Miesiąc temu było o tym w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić jakieś zdjęcia tego galanta? Jakiś czas temu się rozglądał kolega za takim i chciałbym zobaczyć co mogą inne kraję zaoferować bo w polskich ofertach dominuje rdza itd...

 

O ile się nie mylę to aukcja nr 5689916721 - znajomy też się mocno nad tym autem zastanawiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić jakieś zdjęcia tego galanta? Jakiś czas temu się rozglądał kolega za takim i chciałbym zobaczyć co mogą inne kraję zaoferować bo w polskich ofertach dominuje rdza itd...

Niech szuka szwajcara ;)

Jakby co to PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspresowa przesyłka od Tomek6 :good:

 

Do mnie dziś też w ekspresowym tempie dojechał Penrite Pro Gear 75w85 od kolegi Tomek6 :kox:

No i doszło też zamówienie z ucando, ku mojemu zdziwieniu łożyska do mojego auta mieli w najlepszej cenie w całych internetach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić jakieś zdjęcia tego galanta? Jakiś czas temu się rozglądał kolega za takim i chciałbym zobaczyć co mogą inne kraję zaoferować bo w polskich ofertach dominuje rdza itd...

Nie wiem co jest w tych autach, ale kolego przytargal ich min kilkanascie z Niemiec i z tego co widzialem, dalej je czasem wozi. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45403164a642cfa974df60495bd789c5.jpg

 

Gwint na auto i rano wyjazd na ostatni zlot w tym roku. Przez zimę wpadnie jeszcze kilka modów. A jak kupowałem auto to mowilem : mam fajne Daily, nie zrobię z niego znowu pokraki. Tuning to choroba, co zrobić, koza out, tarcie haldexem trza zacząć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poodkładałem, niedawno były imieniny więc żonie i rodzinie powiedziałem, że jak mają mi coś kupować to wolę kasę bo składam zestaw i jakoś styknęło :)

 

Generalnie wyznaję zasadę, że wolę dłużej pozbierać i kupić wszystko na raz niż brać mniejsze paczki i kilka razy dopłacać za przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z aliexpress , nie dość ze doszła w 10 dni to bardzo mnie zaskoczyła jakość

 

 

U Ciebie też się tak jakoś sypały za pierwszym wyjęciem z paczki? Bo zbierają wodę bardzo fajnie ale za pierwszym razem bardzo dużo włókien było tak jakoś luźno :o

 

 

Zamówiłem 22 września a dzisiaj mi listonosz przyniósł więc paczka z Chin szła tyle ile czasem paczka w Polsce :P Do tego przyszedł dzisiaj Prix z małym bonusem więc można odszczurzyć felgi przed zimą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W sumie to nie dziś, ale jakiś czas temu... wyprawa Tolkiem na wakacje. Wiedzieliśmy, że nie palił dużo. Dziś jednak podliczyłem wszystkie kwitki i mogę podać suche fakty:

- dystans pokonany - 3772 km

- spalone paliwo - 284,3 l

- średnie spalanie - 7,54 l/100km

Blisko 3000km zrobione po drogach ekspresowych i autostradach, pozostałe po zwykłych chorwackich, wycieczki tu i tam itp.

W zasadzie cały czas z klimą, we 3 osoby i z pełnym kufrem bagażu (z wyłączeniem wycieczek "miejscowych").

 

Ja jestem pod wrażeniem :song:

 

Tolek dał radę i nie zaglądał nam zbytnio do portfela :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie dziś, ale jakiś czas temu... wyprawa Tolkiem na wakacje. Wiedzieliśmy, że nie palił dużo. Dziś jednak podliczyłem wszystkie kwitki i mogę podać suche fakty:

- dystans pokonany - 3772 km

- spalone paliwo - 284,3 l

- średnie spalanie - 7,54 l/100km

Blisko 3000km zrobione po drogach ekspresowych i autostradach, pozostałe po zwykłych chorwackich, wycieczki tu i tam itp.

W zasadzie cały czas z klimą, we 3 osoby i z pełnym kufrem bagażu (z wyłączeniem wycieczek "miejscowych").

 

Ja jestem pod wrażeniem :song:

 

Tolek dał radę i nie zaglądał nam zbytnio do portfela :good:

 

Jak na 1.6 nie jest źle, chociaż każde tdi w tej budzie spokojnie by ten wynik przebiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

tazman, na pewno tak. Ale nie sądzę by była to jakaś ogromna różnica. Zwłaszcza, że z tym silnikiem jest skrzynia 5. Przy jeździe 140km/h ma już 4tys obrotów... a diesle mają znacznie mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.