Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

cannonn, przeanalizuj dokładnie wypowiedź i dopiero hejtuj :)

Oglądając program w telewizji gdzie jest pokazana praca policjantów z UK widać często i mówi to też lektor, że policjanci odpuszczają zatrzymanie w mieście ze względu na zbyt duże zagrożenie. Jadą po prostu za nim i czekają na odpowiednią okazję. A tutaj jak widzę gdy między przechodniami na chodniku wskakują 2 radiowozy to jednak nie mam zdania, że policja dba o moje bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mi tez każdy mówił czemu 2 letniego C63 nie kupiłem. Cóż :mrgreen:

No tak, tyle, że ze sportowymi jest trochę inna kwestia, sam dobrze o tym wiesz i już kiedyś pisałeś. Przecież takim C63 na pewno ktoś tylko w niedzielę do kościoła jeździł i to tylko jak nie padało, a potem od razu do garażu i pod koc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie z pracy, widzę że stoi jakiś samochód z kapciem widzę ze nikt się nie zatrzymuje to mówię zobaczę i pomogę, i okazało się to swietna decyzja bo młoda niewiasta nie wiedziała co ma zrobić.

Koło wymieniłem, numer telefonu dostałem także stwierdzam ze bylo warto :kox::-]:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za robote byś się wziął jakąś :/

Pozwól mu kreować imydż rozpuszczonego darmozjada ;)

 

Nie wiem, czy to dobry dział, ale mnie humor poprawił dzieciak, który zaczyna gaworzyć i śmiał się do mnie cały ranek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry dział, ale mnie humor poprawił dzieciak, który zaczyna gaworzyć i śmiał się do mnie cały ranek :D

Poczekaj aż zacznie Cię budzić otwierając Ci na siłę oczy, dając buziaka w nos i wtedy zaczyna sobie nawijać po swojemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż zacznie Cię budzić otwierając Ci na siłę oczy, dając buziaka w nos i wtedy zaczyna sobie nawijać po swojemu :-)

z kąd ja to znam , mój młody jest właśnie na tym etapie + ciągnięcie za brodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno pad czy jakieś bardziej odpowiednie sprzęty,

kup sobie Project CARS lub Assetto Corsa na PC + DFGT/G27 i dopiero będziesz wiedział co to prawdziwy symulatora i frajda z jazdy

Super gierki ale w Project Cars brakuje mi trochę seryjnych wozów i to tych mało znanych (w Forzie jeżeli dobrze pamiętam jest ich około 500 + duże możliwości modyfikowania) za to Asetto Corsa jeszcze ma wiele błędów ale jest dalej rozwijana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż zacznie Cię budzić otwierając Ci na siłę oczy, dając buziaka w nos i wtedy zaczyna sobie nawijać po swojemu :-)

z kąd ja to znam , mój młody jest właśnie na tym etapie + ciągnięcie za brodę

 

Nie mam brody, wstawać mogę wcześnie, byleby kawa była, więc same radości przede mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project CARS i Assetto Corsa, to symulatory wyścigów, a nie ściganki na wieczór :D. Świetnie jeździ się też w iRacing, ale subskrypcja mnie troszkę zabija, z każdym okrążeniem czuć zużycie opon i poprawiające się nagumowanie toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż zacznie Cię budzić otwierając Ci na siłę oczy, dając buziaka w nos i wtedy zaczyna sobie nawijać po swojemu :-)

z kąd ja to znam , mój młody jest właśnie na tym etapie + ciągnięcie za brodę

 

Nie mam brody, wstawać mogę wcześnie, byleby kawa była, więc same radości przede mną ;)

Jak chcesz dobrą zabawę, to kup dzieciaczkowi ośmiorniczki do wanny (by Tomy) - moja mała nauczyła się raz dwa, że jak tata napełni to wodą, to można psikać na ściany :D A mina żony, jak dostała 'strzał' z wody jak tylko weszła do łazienki - bezcenna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, spędziłem setki jak nie tysiące godzin za gimbazy nad RBR i TDU na G25. Teraz pykam na padzie bez spiny w Forze ( Horizon2 jest rewelacyjny, mimo ze nie za dużo symulacji tam nie ma ), tutaj pierwszy wyścig w deszczu czy Indy gdzie dostałem oczopląsu i banan na twarzy jest ogromny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, spędziłem setki jak nie tysiące godzin za gimbazy nad RBR i TDU na G25. Teraz pykam na padzie bez spiny w Forze ( Horizon2 jest rewelacyjny, mimo ze nie za dużo symulacji tam nie ma ), tutaj pierwszy wyścig w deszczu czy Indy gdzie dostałem oczopląsu i banan na twarzy jest ogromny

 

Jak już o wrażeniach wizualnych mowa, to polecam kiedyś w Driveclub zagrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.