Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś będąc na myjni na Karczówkowskiej (Kielce) zapytałem stróża czy można przyjechać ze swoim majdanem. W zasadzie to wprost powiedziałem, że mam swoją chemie. Co usłyszałem? Że nie ma najmniejszego problemu. Można przyjeżdzać z pianownicami, można z wiaderkami.

 

To fajna myjnia że pozwalają, w Krakowie w mojej okolicy niestety nie można nigdzie uzywać swoich kosmetyków, nawet gąbki.

 

W końcu się ochłodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Takie strzały Cię zadowalają jak w wyścigowym Lancerze mojego znajomego? ;). Podczas zawodów Lancer dysponuje mocą ponad 700KM. Mam to niebywałe szczęście obcować z tymi potworami, gdy moje AG jest u nich na serwisie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak - jeżeli chodzi o sam dźwięk to TAK! :D Tylko może cichszy jednak i z mniejszą częstotliwością :D

Ja znów uwielbiam marchewy, cały czas mnie namawiają na zakucie mojego Z22SE i jego uturbienie, aby wyciągnąć ok. 450 KM :D. Jedna taka Astra w Polsce już jeździ - (http://www.mickey-garage.com/projekty/5 ... 11km-552nm), ale ja wolałbym jakieś hybrydowe turbo. Cały czas biję się z myślami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj poprawiło humor spalanie w moim samochodzie. 500km w trasie z cały czas działającą klimą i bagażami dla 2 osób i papugi ;D

 

Do tego informacja, że na pełnym baku do zrobienia spokojnie 700km, bez spiny :)

 

Dużo jak na tak mały silnik, ja w ostatnich dniach zrobiłem 600km, 4 osoby i pełny bagażnik z włączoną klimą i spalanie 7,3l i to w silniku 1.8TFSI z quattro, do tego sporo po autostradach (średnia prędkość ok 80km/h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj poprawiło humor spalanie w moim samochodzie. 500km w trasie z cały czas działającą klimą i bagażami dla 2 osób i papugi ;D

 

Do tego informacja, że na pełnym baku do zrobienia spokojnie 700km, bez spiny :)

 

Dużo jak na tak mały silnik, ja w ostatnich dniach zrobiłem 600km, 4 osoby i pełny bagażnik z włączoną klimą i spalanie 7,3l i to w silniku 1.8TFSI z quattro, do tego sporo po autostradach (średnia prędkość ok 80km/h)

Nie duzo, tylko normalnie biorac pod uwage osiagnieta predkosc po waskich i bardzo kretych mazurskich drogach. Nie ma co tego porownywac do autostrady. Tym bardziej ze krd zdradzil sie, ze trzymal kroku jakiejs mx5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj poprawiło humor spalanie w moim samochodzie. 500km w trasie z cały czas działającą klimą i bagażami dla 2 osób i papugi ;D

 

Do tego informacja, że na pełnym baku do zrobienia spokojnie 700km, bez spiny :)

 

Dużo jak na tak mały silnik, ja w ostatnich dniach zrobiłem 600km, 4 osoby i pełny bagażnik z włączoną klimą i spalanie 7,3l i to w silniku 1.8TFSI z quattro, do tego sporo po autostradach (średnia prędkość ok 80km/h)

Nie duzo, tylko normalnie biorac pod uwage osiagnieta predkosc po waskich i bardzo kretych mazurskich drogach. Nie ma co tego porownywac do autostrady. Tym bardziej ze krd zdradzil sie, ze trzymal kroku jakiejs mx5.

no ok. hmmm ja przez jakiś czas trzymałem się bmw 330d ;) więc spalanie też mi wzrosło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nie duzo, tylko normalnie biorac pod uwage osiagnieta predkosc po waskich i bardzo kretych mazurskich drogach. Nie ma co tego porownywac do autostrady. Tym bardziej ze krd zdradzil sie, ze trzymal kroku jakiejs mx5.

 

Nie trzymał kroku, tylko ciągle obserwował we wstecznym lusterku :) Po paru kilometrach został w tyle :)

Żeby nie było nie jechałem po 200km/h, nawet nie 150, ale po prostu znam już trochę swój samochód i wiem kiedy muszę dohamować. Przy większości zakrętów wystarczy po prostu wcześniej zdjąć nogę z gazu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sztuczne, w A45 nie ma żadnych elektronicznych wspomagaczy czy głośników, tylko klapy :) tak btw w race start wydech praktycznie nie strzela, w manualu zdecydowanie bardziej. Bede wracać koło tej drogi to nagram cos dla porównania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.