Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, że ilość tej pasty wynika z tego, że miała służyć...

...no tak samo jak ten - filtr UV nakładany na tyłek przed plażowym smażingiem? :D :D

No cóż - oglądając takie filmiki ma też mieszane odczucia.

A mieszane odczucia najlepiej definiuje sytuacja, w której to np twój nowiuteńki, wymarzony samochód, spada w przepaść...

...z teściową na fotelu pasażera. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam pierwszy z 6 weekendów w USA:) jutro Niagara, w niedzielę jakieś inne parki. Dziś steaki i jakieś %:))) w tygodniu z chłopakami lecimy postrzelac do gościa co ma 12 broni różnych. No i dostaliśmy famili vana do przemieszczania się. 3.6l 283km [kox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam pierwszy z 6 weekendów w USA:) jutro Niagara, w niedzielę jakieś inne parki. Dziś steaki i jakieś %:))) w tygodniu z chłopakami lecimy postrzelac do gościa co ma 12 broni różnych. No i dostaliśmy famili vana do przemieszczania się. 3.6l 283km [kox]

Tylko pozazdrościć takiej delegacji ;).

 

Mi dzisiaj humor poprawiły cztery pojemniki na pady i aplikatory, jednak delikatnie się przeliczyłem i zamówiłem za mało, muszę jeszcze cztery kupić i wtedy wszystko poukładam jak należy ;).

 

IMG_20150807_174152_zpsnixossfg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa w pracy z kolegą (bardzo w porządku chłopak) na temat nowych aut itd. Jako że posiadam Mondeo gadka zeszła na najnowszy jego wypust i jego wygląd... Znajomy, wielbiciel niemieckiej marki VW, skwitował że wygląda całkiem spoko, już nawet można pomylić te nowe Fordy z lepszymi markami np. Volkswagenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wojciechch, Twój kolega niestety ma dużo racji :/

Nowy Ford Mondeo jest tak nudny i nijaki że aż może się spodobać miłośnikom Passatów... a szkoda :( Swoją drogą, nowe auta z segmentu D, strasznie spokraczniały. Właściwie poza nową Mazdą 6, nie ma co fajnego kupić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciechch, Twój kolega niestety ma dużo racji :/

Nowy Ford Mondeo jest tak nudny i nijaki że aż może się spodobać miłośnikom Passatów... a szkoda :( Swoją drogą, nowe auta z segmentu D, strasznie spokraczniały. Właściwie poza nową Mazdą 6, nie ma co fajnego kupić :/

Nawet nasz kochany Accord jest nijaki, przybrał w biodrach jak Jennifer Lopez. Ostatnim Accordem, który wzbudzał u mnie pozytywne emocje była VIII generacja przed liftingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się rozmowa o niczym w tym moencie.

Jeżeli chodzi o jaką tam awaryjność zgłaszaną przez użytkowników, czy jakieś nieprzemyślane rozwiązania, które przeszkadzają większemu gronu to można przedyskutować te kwestie. Ale jeżeli chodzi o stylistykę to naprawdę nie ma sensu. Przez to jest tylu producentów, żeby każdy wybrał sobie coś co mu pasuję.

 

Widzisz eryczek, piszesz, że mondeo be ale honda super bo ją posiadasz. I widaomo, że każdy swoje będzie chwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciechch, Twój kolega niestety ma dużo racji :/

Nowy Ford Mondeo jest tak nudny i nijaki że aż może się spodobać miłośnikom Passatów... a szkoda :( Swoją drogą, nowe auta z segmentu D, strasznie spokraczniały. Właściwie poza nową Mazdą 6, nie ma co fajnego kupić :/

Na Lexa można się jeszcze szarpnąć ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja: wczoraj myję wóz, cleaner, wosk te sprawy, generalnie robota od 14 do 22 a tu sąsiad (ze dwa razy już przechodził i docinki, że lakier zedrę):

S: Szkoda tej Twojej roboty, w nocy ma być deszcz.

JA: Wiem, dlatego zabezpieczam przed deszczem.

 

Mina sąsiada bezcenna, zgłupiał całkiem, nie wiedział o co chodzi chyba :kox:

 

A ja luzik :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.