Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkie elegancko zgłębione :good: ...",,,i od zapadniętych studzienek, progów zwalniających i krawężników racz nas chronić Panie.. :kox: "

Najbrzydsze wg mnie Subaru(nie mój gust stylistyczny) ,nawet te american stajl . Najlepiej siedzi "wyglądowo" sabik a tylne koło w Mietku malina :-]

W tym drugim od góry trochę się gość nie popisał, bo mógł wspawać lub wyciągnąć ranty a nie nawalić nitów jak w terenówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nic nie mówi na temat prezencji lakieru tych samochodów? (: hehehe niestety nie było mi dane jechać na te imprezę by pooglądać...

Prezencja niektórych aut na żywo mega (np. czerwone RS4) szkoda że słońca trochę poskromiło, ale i zdarzały się auta robione na szybko gdzie w szczelinach zionął biały pył. Dla mnie zwycięzcami takich eventów są auta które nie grzeszą urodą w serii a po zglebieniu i dodaniu dobrego koła naprawdę mogą się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn, Akurat podałem przykład.No ta porshawka też nie bardzo jak dla mnie. Jak ma być nisko i czeroko to ranty wyciągnięte albo dospawane i lakier na nowo .Podobają mi się wozy na glebie i zrobione ze smakiem ale ja już z tego wyrosłem(tj nie robiłbym tak swojego auta) i cenie sobie komfort jazdy a nie skaczącą taczkę z przelotem i toną głośników w bagażniku :)-nie chciałem urazić nikogo :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek od której godziny byłeś dzisiaj na evencie?

Przyjechałem ok 13.30 i zaczynały sie robić pustki.

Od 11 i trochę aut mnie ominęło bo się zabrali po sobocie, ale i przyjechało kilka nowych np biała felka

 

A jak wrażenia z miejscówki ci co byli podobała się lepsze niż te we Wrocławiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się niestety nie podobało... A o wynikach i nagrodach już nie wspomnę ;)

 

Dlaczego nikt nic nie mówi na temat prezencji lakieru tych samochodów? (: hehehe niestety nie było mi dane jechać na te imprezę by pooglądać...

Chodziłem i spoglądałem na auta pod halogenem. :kox: 90% aut na hali w środku miało lakier idealny, ale i fakupów kilka było - najbrzydszy lakier zdecydowanie miał Scion FR-S. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i fakupów kilka było - najbrzydszy lakier zdecydowanie miał Scion FR-S.

To auto 2 dni przed wyjazdem na zlot dostało lekkiego strzała w tył, być może zabrakło czasu na ogarnięcie wszystkiego :)

A właścicielowi i tak należy się szacunek że na takiej glebie przekolebotał się prawie 900km z Białorusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawiony ostatnim odcinkiem Top Gear. Teraz tylko czekać na event w Polsce

Ostatnim w sensie "ostatni jaki puścili przed tą całą zadymą z Jezzą czy ostatnim w sensie jednym z tych dwóch, które poskładali z Jezzą (już po tej zadymie) i niedługo mają je puścić na BBC - tylko właśnie nie pamiętam kiedy i się zastanawiam czy właśnie nie leciał jakiś teraz i to o nim piszesz?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.