Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cieszy mnie to, że wczoraj zakupiłem kolejną omegę :) Po 8 latach użytkowania omegi byłem 1 miesiąc i 4 dni bez omegi aż wreszcie znalazłem i kupiłem. Ciężko było o 3.2V6 takie jakie chciałem więc jest 2.5DTI. Rok produkcji 2002 RM03, ma dosłownie wszystko z czym mogła wyjść omega. Nie mam tylko webasto. Lakier sprawdzony miernikiem i wszędzie ori bez kitu czy pryśnięć po przygodach parkingowych, cieszy to podwójnie. W planach oczywiście wiele modów :D

BTW, 2 lata temu sprzedając żony megankę, sprzedałem chłopakowi, który urodził się 11.04. Ja i moja żona oboje jesteśmy z 11.04 (inne roczniki). Facet, od którego kupiłem omegę jest z 11.04 :kox:

 

Foty robione młotkiem i gwoździem:

 

20150621_161326.jpg

 

20150622_183141.jpg

 

20150622_183201.jpg

 

20150621_161336.jpg

 

20150622_183304.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, Tak, ten silnik. Wtrysk nr 4 był regenerowany i narazie jest git. Wiem jak może ten silnik kuleć na wyjechanych wtryskach. Tutaj zero objawów.

Dalej poprawia mi humor to, że mam ciemnego sedana z jasnym wnętrzem. Zawsze chciałem takie auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, Manual bo ASB stanowczo za dużo będzie palił. Ojciec ma ASB więc wiem. Przez 6 lat jeździłem ASB w V6 ale z LPG więc spalanie na poziomie 14-17l było ok. Tutaj 7-8l ropy jest do zaakceptowania. ASB będzie brał bliżej 9 litrów.

piotrek305, 240tysi, po stanie całości stwierdzam, że musi być ori. Facet sprowadził ją 9 lat temu jako 3 letnie auto z 96tyś przebiegu. Chociaż nie przebieg nie zawsze świadczy o stanie auta.

k@rto, dzięki

ktm950, z tych dwóch powodów plus jeszcze inne. Omegi są ze mną od 15 lat... To już moja trzecia. Jeśli ktoś nie ma pasji w swoim aucie ciężko będzie to zrozumieć ;)

Randall, można zrobic swapa na 3.0 plus kilka modyfikacji i wtedy to niezły szatan. Wiem jak koledzy z klubu mają. Ale wtedy nie ma spalania 7-8l. Więc u mnie będzie wirus z przyrostem 30KM i 80Nm. Wtedy przy niemal 400Nm można jakoś jeździć.

Slovak, a ja znowu nie mogę odnaleźć się w mniejszym aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek WROnie wiem jaka turbina siedzi w wersji dla Omy ale u mnie w e39 idealnie pasuje np suszarka od e60 3.0d 218KM - wtedy przy wrzuceniu mapy pod nową suszarę można lekko w okolice 200-210KM iść. Fakt - w Omie ten silnik jest przydławiony do 150KM zamiast oryginalnych 163KM z e39 ale myślę, że to podobna sprawa do gmerania przy tym.

I ja wypróbowałem Racing Testera. Smutku nie ma bo fabryka przewiduje 8,9 sek do 100. Aczkolwiek nie wiem na ile to dokładne jest.

 

dmaO2ES.png?2

 

Prędkość max fabryka opisuje jako 219 km/h a już nie raz bez większych problemów auto jechało 230 km/h.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Strasznie optymistyczny ten tester, az sam chyba przetestuje

 

U mnie wszystkie te GPSowe apki pokrywają się z Torque który mierzy po czujniku prędkości w skrzyni i z Gtechem, wszędzie wychodzi od niskich 6 do ~6,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.