Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

KR54321, z tym kontaktem to jest coś na rzeczy.

Spora firma, mnóstwo pracy mają, a teraz z nową halą, więc moce przerobowe zwiększone..

Mimo wszystko nadal kontakt z klientem u nich strasznie leży. :thumbdown:

Ja też z mikroniedoróbką u nich się spotkałem, ale ostatecznie efekt finalny trafiony w 10, więc ciężko być niezadowolonym z ich roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To na czym polega problem? Jak to tłumaczą? Dziwne :dontknow: Jeszcze mając szablon w postaci innego..

 

Nie wiem :-( Pogubiłem się w tłumaczeniach skąd ten kłopot.

Najgorsze że kolektor nie jest dla mnie, tylko dla znajomego któremu chciałem pomóc, tymczasem niedługo wkroczymy z terminem w drugie półrocze.

 

KR54321, z tym kontaktem to jest coś na rzeczy.

Spora firma, mnóstwo pracy mają, a teraz z nową halą, więc moce przerobowe zwiększone..

Mimo wszystko nadal kontakt z klientem u nich strasznie leży. :thumbdown:

Ja też z mikroniedoróbką u nich się spotkałem, ale ostatecznie efekt finalny trafiony w 10, więc ciężko być niezadowolonym z ich roboty.

 

Masz rację Kolego, stuprocentową.

Wszystko ustalam tylko z Właścicielem. Wyobrażam sobie że ma sporo na głowie, jednak wydaje mi się że każdy klient, z czym by nie przyszedł, zasługuje na w miarę możliwości podobne, poważne traktowanie.

Gdyby zlecenie było wykonywane dla mnie machnąłbym ręką, jednak w tym wypadku - jak wyżej wspominałem - chodzi o pośrednictwo. Sytuacja jest przez to podwójnie niezręczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co potem płatność czy powrót do poprzedniej wersji?

 

Dobra, troszkę się zmieniło, od czasu kiedy czytałem o tym. Aktualizacja Windowsa faktycznie będzie za darmo, ale tylko przez pierwszy rok po premierze. Po roku trzeba będzie normalnie system kupować.

Przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....użyty na 2 małe auta: Fiata Pandę i MB A Klase.Stan szacuję na ok.85%.

:song::song: to zostało jeszcze na jakieś 10 samochodów albo kolega słabo szacuje

 

Ja ostatnio leciałem na bogato a nie zauwazyłem praktycznie żadnego zużycia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chabsu, heh teraz podpatrzałem e też masz focusa :D

Ja wymieniałem w foce z 2002 r 1,6 zetec SE razem z wysprzęglikiem -zestaw luka.Było miękkie strasznie ale auto sprzedałem po roku i nowy właściciel dalej jeździ zresztą po Gliwicach :D i też mówi że lata jak szalony na tym sprzęgle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.