Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś rano przecinałem pępowinę córy :D Kawał Kobiety, 55cm i 3500g. Chyba robi masę po tatusiu ;) Teraz się zacznie, Kuflik już mnie straszył żebym zapomniał o spaniu w nocy...aaa i dziękuję Maciek za pieluchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki nowych pociech :)

Sam to przerabiałem 8 miesięcy temu i muszę potwierdzić że będziecie chodzić z zapałkami w oczach (czyt. nie wyspani), nota bene nadal chodzę zaspany :) . Moja córeczka miała 3820 i mierzyła 56cm, aktualnie po 7 miesiącach miała już 8,5kg, już na dłuższą metę ciężko się ją nosi na rękach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie opisywałem swoje nie zadowolenie z powodu deszczu zaraz po umyciu samochodu zgodnie ze sztuką..

 

Jednak tutaj co mi dzisiaj poprawiło humor, a więc wracam do domu i idąc chodnikiem w prawej ręce(zgięta w łokciu 90 stopni - co ważne ) trzymam 2 ręczniki złożone ( mokre ) oraz futrzaka ( rękawicę na ręcznikach ) którą chciałem wypłukać dokładniej i wyczesać.

 

Idą dwie dziewczynki na wprost mnie (+/- 13-16lat teraz to ciężko poznać .. ) i przede mną jedna do drugiej "paatrz jaka fajna świnkaa" "ale ślicznaa":

Ja na to idąc lekko zdenerwowany.. odpowiedziałem "taa, ale nie grzeczna" - i trzask lewą ręką od góry w rękawicę -> takiego pisku to się nie spodziewałem muszę wam powiedzieć :kox::D

 

No a potem na spokojnie futrzaka wyczesałem:

hlBjJ5Tl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.