Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Poproszono mnie o powalczenie nad spisaną na straty lampą w Junaku 125, po bliskim spotkaniu z betonowym słupkiem parkingowym. Kilka rys dość mocnych (zwłaszcza na bocznym rancie lampy), kawałek poszarpanego plastiku. Klosz musiał miejscowo mocno dostać bo aż się zetknął z wewnętrzną, czarną obudową lampy, która zostawiła od wewnątrz czarny ślad. Całe szczęście, że nie zauważyłem aby klosz gdzieś pękł.

Podjąłem się tego aby podnieść sobie poprzeczkę wyżej. Ogólnie w miejscach gdzie były mocne rysy darcie papierem 280 i potem gradacje 400 - 600 - 800 - 1000 - 2500 - 3000 (każda gradacja na trochę większym obszarze aby klosz był w miarę równo spolerowany. Na końcu Menzerny FG400 i FF3000 oraz Megs Headlight Protectant.

 

Przed:

 

Am4yW1q.jpg?1

 

zqboQNO.jpg?1

 

Po:

 

XxPLD2X.jpg?1

 

WZhHXmC.jpg?1

 

Porównanie:

 

khRo3cB.jpg?1

 

Nie powiem, że było łatwo bo natyrałem się więcej niż na dwóch mocno zmatowionych lampach w samochodzie. W jednym miejscu została jeszcze kropka 1mm, która była dość głęboko wbita ale nie było sensu tak głęboko drzeć klosza, zwłaszcza, że to chińszczyzna więc ryzyko większe.

Cieszy fakt, że lampa odratowana.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jbiz bagażnik Thule do Clio III wraz z owiewką ;)

 

babcia mi się udała pod tym względem :D tylko zastanawia ją po co mi modzić to auto, suma sumarum pozytywnie podchodzi do tematu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbiz bagażnik Thule do Clio III wraz z owiewką ;)

 

babcia mi się udała pod tym względem :D tylko zastanawia ją po co mi modzić to auto, suma sumarum pozytywnie podchodzi do tematu :good:

Babcia nie pyta,Babcia rozumie :lol:

Ale uwaga nad sensem modzenia,jak najbardziej słuszna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito ładnie lampę odratowałeś :good:

Cieszę sie jak dziecko bo w końcu upolowałem e39 w upragnionym czerwonym kolorze :D jako wisieńka na torcie 4,4 motor. Będzie zagwozdka czy swojej nie pogonić.

Dzięki. ;)

Czerwony w sensie - Imola Rot? Jeśli tak to rodzynek. Ten kolor jest przezacny. No i motorownia piękna ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła wycena naprawy porysowanych drzwi, które zostały uszkodzone u mechanika. Mechanik chciał dać 250zł, ja się zgodziłem, ale później powiedział, że zgłosi to do ubezpieczalni. Tak zrobił i jestem mu wdzięczny ;) bo ubezpieczalnia wyliczyła 1000zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, no i zrobili ;) Jestem im za to wdzięczny. Czekam aż pieniądze będą na koncie i zabieram się za rysy. Większość usunę papierkiem, kilka zostanie, ale zrobi się zaprawkę i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.