Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja się uśmiałem widząc ten wpis :mrgreen:

 

Gipsy 22:33 czuje, ze po nieudanej kandydaturze mariana kowalskiego teraz zobaczymy w ksw :D

 

Poradził by sobie tam lepiej niż bul z prezydenturą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana polatałem sobie Leafem :mrgreen:

 

image.jpg

 

Ogólnie gdyby nie badziewny wygląd z zewnątrz i tragedia wykonaniowa w środku to świetne auto :good: Wrażenia z odpalenia i poruszania sie po miescie bezcenne. Cisza na plus, reakcja na gaz super, zasięg koło 150km na pełnym ładowaniu tez bardzo spoko.

 

Tylko potem jak sie wsiada do zwykłego auta to drgania od silnika i wydechu 8-) od razu są mega wyczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, nie mogłem się powstrzymać , nie żałuję . Po pracy gnałem do domu jak najszybciej żeby zrobić co zaplanowane (malowanie ogrodzenia - jedyne około 100 m :? ) i jeszcze auto umyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, że na forum poświęconym detailingowi (w dziale o dupie maryni jak królową była) wyraziłem zachwyt nad produktem bez którego nie ma detailingu i który poprawił mi humor. Bardzo proszę o usunięcie moich postów wraz z moim kontem/profilem - czy jak to się nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA Presto Detail :shock: . Po objawieniu powłokowym czas na detailerowe, cała reszta idzie do kosza. :kox:

 

Ja od dwóch lat nie kupiłem innego QD :lol: . Zapomniałem tylko wspomnieć na forum, że to takie cudo :-] . Uważajcie na atomizer- u mnie po jakimś czasie zaczął "lać"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.