Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo ładny i co ważne wolny dzień :D Wreszcie było trochę czasu żeby zająć się staruszką :good:

 

DSC_0345.jpg

DSC_0348.jpg

DSC_0357.jpg

DSC_0351.jpg

 

I najlepsze :D

DSC_0361.jpg

 

Lakier po odświeżeniu na 70%(2 tygodnie temu), na nim BlackFire Black Ice Wax, na szybach RainX, listwy Shiny Garage Jet Black, a w środku Poorboys Natural Look, a na oponach Megs Endurance :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To objaw nudy, narobi sobie swirli i będzie pretekst, żeby popracować przy aucie/oddać do studia ;)

 

 

To samo chciałem napisać, ale może to objaw testowania nowego wosku lub powłoki o której jeszcze nie wiemy :o:D:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku roku nie mogłem się zebrać, żeby zrobić zdjęcia i wystawić wózek dla dzieci rok po roku na Allegro. Dziś wystawiłem, znalazłem jakieś zdjęcia robione telefonem, opis nędzny, choć wózek w bardzo dobrym stanie. Wystawiłem za 1750, ale po kwadransie uznałem, że skoro tyle leżał, to jeszcze może i podniosłem cenę o 100. Sprzedał się godzinę po wystawieniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi humor poprawiła dzisiejsza wizyta w urzędzie skarbowym :kox: Załatwienie spraw przy 3 okienkach zajęło mi 10 minut, ale to tylko przedsmak. Starszy pan, który też załatwiał swoje sprawy (co mu zdecydowanie nie szło) klął cały czas pod nosem, używał takich sformułowań, że mój dzień od razu stał się lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.