Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pajko, gratki!

 

Mi humor poprawiło znalezienie miejsca, gdzie w okolicy Grodziska Maz. można umyć auto bez stresu, że będą to robili dyletanci uzbrojeni w szczotki i brudne szmaty. A mianowicie chodzi o milano-garage.pl w Milanówku. Robota zrobiona dobrze i dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... co to za frajda dac komus umyc samochod ;)

Ja osobiscie wieczorami wpadam na myjke kolo PKS'u albo przed Mrowka przy stacji z gazem.

Ogolnie czas per zlotowka jest niezly a i jeszcze nikt sie nie przyczepil do wlasnej chemii.

W porownaniu do Karchera w Milanowku rewelacja, bylem tam pare razy jakis czas temu i wiecej nie pojade. Kaska znikala blyskawicznie i polowy samochodu nie szlo umyc za tyle co na powyzszych mozna zrobic caly samochod i spokojnie oplukac jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jools, ja kiedyś parę razy byłem koło PKSu i jeśli chodzi o samą myjnię, ciśnienie i $ to jest OK. Ale za każdym razem dostawałem uwagi odnośnie Magfoam z pianownicy, także dałem sobie już więcej spokój. Może teraz coś się im odmieniło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu znalazłem przyczyne skakania wycieraczek przy NW. Wymiana piór nic nie dawała. Wymieniłem ramiona i wszystko jak narazie ładnie. Wygląda na to, że moje miały za słaby docisk już. Dodatkowo kupiłem ramiona od wersji po lifcie, które już są przystosowane do płaskich piór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... co to za frajda dac komus umyc samochod ;)

czasami zimą nie miałbym żadnego ale ;)

do milano jeździ szwagierka, faktycznie, raczej nie psują ;)

przydałaby się w Grodzisku myjnia z pianą jak we Wrocku chyba, bo wszystkie są w sumie nijakie...

otwieramy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeper: nie czepiam się tego że ktoś mi umyje. Ale właśnie nikt by mi tak nie umył jak ja ;) A skoro mówicie, że nie psują, to znaczy mamy jakąś alternatywę :)

Przed mrówką w stronę Żyrardowa, coś tam jest? Nie byłem jeszcze :-]

Ja zawsze na Ehrle myję - mam najbliżej i zawsze jadę jak już ciecia nie ma... To mam spokój.

Raz nawet podjechał chyba jakiś właścieciel, bo było koło 23-24, przyjechał kaszkajem, otworzył "budę", coś tam pogmerał. A u nas na stanowisku normalnie: dwa wiadra, cały arsenał rozłożony. Nic się nie odezwał i sobie pojechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR_BKP, i chyba nas trzech uzyje tej piany :P No, jeszcze może kilku userów tutaj jest z Grodziska i okolic, ale to i tak da 15 osób może...

A to nie gdzieś z Markach była ta myjnia, co to ją Mariusz obczajał, że ma pianę normalną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR_BKP, i chyba nas trzech uzyje tej piany :P No, jeszcze może kilku userów tutaj jest z Grodziska i okolic, ale to i tak da 15 osób może...

A to nie gdzieś z Markach była ta myjnia, co to ją Mariusz obczajał, że ma pianę normalną?

było coś takiego faktycznie, ale ja miałem na myśli to ;)

 

viewtopic.php?f=10&t=12911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.