Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

geno, ze "skreślanek" najwięcej to trójka w lotto. lepiej mi idzie w zdrapkach, ale nie przekroczyłem jeszcze 3cyfrowej kwoty :D

 

-- 12 kwie 2015, o 22:00 --

 

Biszkopt, a jakie było uczucie jak spojrzałeś na tabele i zobaczyłeś, że jedna liczba więcej trafiona i 250tyś? :kox::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, najpierw zajarałem się niesamowicie, że tysiaka wygrałem. A potem Pan mówi, że jedenaście trafionych to jest tysiak a dwanaście to 250 tysi, nie wiedziałem o tym, więc pmyślałem, "no szkoda", ale ten fakt nie przyćmił mojej radość ;)

Owszem, po godzinie albo dwóch pomyślałem, że mało by mi brakło do małego mieszkania na Mokotowie, gdyby mi wpadła jeszcze jedna liczba ;) ale nie rozmyślam o tym. Cieszę się z tego tysiaka jak małe dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mamcia wygrałą 2 razy tysiaka w kaskadzie. Parę lat temu 5 w dużego wpadło chyba 8-9 tys. Do 6 brakowało jedynie o jeden numer wyżej. Rodzicielka gra nadal ale już takie kwoty nie wpadają, czasem ze zdrapek jakiś tysiąc. Nigdy jednak ponad. Ja raz wywaliłem na totka prawie 200 zł i powiedziałem, że więcej tego nie zrobie :kox: chyba, że będzie wysoka kumulacja to wyślę ze dwa zakłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dwie umowy w NC+.

Oczywiście nie obyło się bez wcześniejszego złożenia wypowiedzenia :)

 

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 6 m/24,90 zl 9 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Wcześniej płaciłem 49,90 za to samo, a teraz będzie średnio 34,94. Dla mnie elegancko ;)

Będzie na bezdotyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo x360 albo ps4 już bym wolał niż one-podobno niewypał jakościowo ale nie miałem nie mam więc się nie wypowiadam .3 znajomych ma ps4 i mówią że rakieta jakich mało ,a ja z kolei o x360 złego słowa nie powiem. Kinect daje rady-można się powygłupiać ze znajomymi i dobrze zmęczyć choć to drugie to mam i w pracy :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolisz gry w gorszej jakości to kupic XOne. Większość gier jak wychodzi na ps4 i one to PS4 1080p a ONE 900p. Ma tak np. Project CARS, który niedługo wyjdzie na konsole i pc. Trochę lipa mieć świadomość, że gry na innej konsoli mają lepszą grafikę. No i exclusive'y na PS chyba lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.