Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy driftowóz Fousta - http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktu ... era-fousta ;).

 

Szkoda, że u nas jest mało fajnych driftowozów, większość z nich wygląda jak stare złomy ze stodoły.

 

I stare auta wyścigowe z Goodwood - http://www.stanceworks.com/2015/04/73rd ... s-meeting/

 

Brakuje mi takich aut w obecnych wyścigach, jedynie wyścigi długodystansowe, turystyczne i motocyklowe budzą we mnie emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że u nas jest mało fajnych driftowozów, większość z nich wygląda jak stare złomy ze stodoły

 

Nie ta liga i nie te pieniądze, u nas Drifting nie ma takich funduszy co w USA zauważ że większość drifterów ma własne życie, prace i nie żyje z Driftu. Jak by byli sponsorzy poważni to i by były auta popatrz chociażby na Przygońskiego który dzięki sponsorigowi Orlenu mógł zbudować 1000Konną AE86

 

Brakuje mi takich aut w obecnych wyścigach, jedynie wyścigi długodystansowe, turystyczne i motocyklowe budzą we mnie emocje.

polecam też wyścigi górskie tam dopiero masz kalejdoskop samochodów no i trasy są ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Wam szczerze ze sledze Polska scene driftingowa i w porownaniu do wczesniejszych lat jest coraz lepiej. Wystarczylo spojrzec na zeszloroczne King of Europe i samochody ktore sa juz na zdecydowanie wyzszym poziomie niz wczesniej. Teraz np w weekend majowkowy sa zawody Drift Masters Grand Prix ktore sa juz mocno wspierane przez media. Pierwsza i druga runda jest wlasnie w majowke na Torze Jastrzab pod Radomiem. Ale to trzeba zobaczyc i przezyc bo napewno od USA czy Japonii odstajemy ale jest mega duzo maszyn i mega fajna impreza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co masz na mysli??;) mialem przyjemnosc pogadac z nia i ogladac jej wystepy na zeszlorocznym KoE i powiem Ci szczerze ze jestem pod mega wrazeniem, wiadomo napewno dlatego tez ze to kobieta, ale umiejetnosciami rowna do najlepszych w stawce a przedewszystkim widac ze sie jara tym co robi wklada w to cale serce. Tak samo jak Adam Zalewski tez wielki szacun za umiejetnosci styl jazdy i agresywnosc a ma dopiero 15 lat. Polecam kazdemu kto jara sie driftingiem pojechac wlasnie czy to n King of Europe czy na Drift Masters, napewno nie bedziecie zawiedzeni! To trzeba przezyc zobaczyc poczuc. Mega imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, mylisz się, nie wszystko sprowadza się do funduszy. Chodzi mi o budowanie naprawdę driftowozów z prawdziwego zdarzenia (świetnie wyglądających i jeżdżących), idealnym przykładem jest tutaj BMW M3 od Muska, Opel Pawła Treli czy BMW E21 Wartałowicza. Jednak większość aut nadal jedynie świetnie jeździ, a nie wygląda.

 

Akurat z wyścigami górskimi mam więcej do czynienia niż Ci się zdaje, mam w swoich okolicach mistrza grupy N z 2012 roku, a czasami nawet i moje auto pojawia się w jego zakładzie na drobne operacje. Zresztą jako założyciel http://www.swiatwyscigow.pl, miałem przez kilka lat styczność z każdymi seriami wyścigowymi i rajdowymi ;).

 

Od jakiegoś czasu staram się też reaktywować stare forum o motorsportach i ponownie ściągnąć swoją starą gwardię, być może mi się uda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pytam o Karolinę ponieważ śledzę z uwagą jej karierę i jestem pod ogromnym wrażeniem. Niedawno wróciła z Japonii gdzie zdobyła cenne umiejętności. Dziewczyna tym żyje i fajnie jej to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dziś lekarza medycyny pracy i dokładnie po roku ( 6 miesięcy leczenia białaczki i 6 miesięcy odpoczynku ) w poniedziałek wracam do mojej starej pracy :D Czuję się dobrze, wyniki też w miarę ok...tylko ciągle gdzieś to w głowie siedzi :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.