Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a jeszcze jedno pytanie odnośnie tego radia.

chce zastąpić oryginalne radio w citroenie c3 2012 r. tam w menu ustawiam np. godzinę, datę.

jak będę mógł to ustawić instalując alpine?

 

A nie masz mozliwosci ustawienia godziny z komputera? W C4 godzine ustawia sie kompem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że te funkcje komputera są właśnie w radiu-menu itd.ustawiam to przyciskami radia innych nie ma

 

poszedłem do auta. w sumie wszystkie ustawienia wyświetlacza w jakich jednostkach ma być

wyświetlane przeprowadza się przez radio.

w tym przypadku nie wiem czy wymiana będzie dobrym pomysłem.a szkoda bo zestaw głośnomówiący przez kabelek nie jest super jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a jakiez to modele? Alpine teraz nie ma w swojej ofercie zadnego dobrze grajacego radia, ze nie wspomne, iz ten producent chyba nie przyjmuje do swiadomosci ,ze na swiecie sa duzo lepsze formaty niz dziadowskie mp3. Byle pioneek lub kenio za 179zl potrafi nawet flac dekodowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor poprawiło uniknięcie mandatu. Wracaliśmy od teściów spod Kalisza, dobrze się jechało, równo 120 km/h, zwalniając jedynie na skrzyżowaniach i w miejscowościach, innych uczestników ruchu szło wyprzedzać niemal bez hamulca, pewnie dlatego, że było mało ciężarówek. Dobra passa trwała :)

 

Wyprzedzając sobie spokojnie łańcuszek, 4 czy 5 samochodów pod rząd, dołączyła się do mnie babka w Audi. I tak jechaliśmy póki nie zauważyłem w lusterku, że tuż za nią jedzie Bordowa Insignia (nie wiem, czy kobiety używają lusterek tylko w celu poprawienia makijażu?). Ostrożności nigdy za wiele, więc noga z gazu, dałem migaczem sygnał, pozwalając kierowcy Audi się wyprzedzić. Moje przeczucie okazało się prawdziwe... Zaraz za Audi śmignęła przede mnie Insignia, a spod tylnej szyby wyjechało złowrogie "jedź za mną"... Miały być dwie pieczenie na jednym ogniu.

 

Nie mam w zwyczaju płaszczyć się przed policją ale nie lubię też płacić mandatów, szczególnie, że w moim przekonaniu jeżdżę bezpiecznie i rozumnie. Zapytałem czy na nagraniu widać mój samochód. I tak oto skończyło się na wylegitymowaniu i pouczeniu, gdyż cały kadr zajmowało Audi. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek jechałem Warszawa-Rzeszów. Na trasie między Ostrowcem Świętokrzyskim a Opatowem chłopiec z laską w A4. Tylko na odcinku ok. 20 km naliczyłem 8 ! wyprzedzań na przejściach dla pieszych i ponad 10 na 2 ciągłych. Nie wspominajac pojedynczych ciągłych i wcisku na 3 go czy powierzchni wyłaczonych z ruchu. Żałowałem, że nie mam rejestratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez 20 km Ty jechales zgodnie z przepisami w sznurku aut, a oni zdazyli kilkanascie razy wyprzedzic na przejsciach i podwojnych ciaglych. :D Hmmmm ciekawe. No w sumie jak to bylo? Wszyscy ktorzy jada wolniej niz ja to cioty, a ci jadacy szybciej to wariaci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny lansujący się pseudo "DJ", który albo gra na wyłączonym sprzęcie albo - jak ten tutaj - obsługuje sprzęt BEZDOTYKOWO. Widocznie ma zainstalowany nań Air Gesture z Samsunga...

I dziwić się, że takie houseowe imprezy schodzą na dno skoro występują tam w coraz większej ilości lansujące się beztalencia... :wallbash:

 

https://instagram.com/p/1Jp1SZIgPQ/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.