Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yasiek dzisiaj ich w 3City nawiedziło, jakąś akcje mieli w związku z opadami śniegu.

Obwodnica o 15 płynęła wodą, chmura wody za autami :D

 

Dzień spędzony za kierownicą Astry OPC i Insigni OPC - było trochę mokro i w kilku momentach zrobiło się ciepło.

 

Zapewne na letnim setupie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas123w,

 

Obstawialiśmy turniej squashowy i jeździliśmy głównie wokół PGE Areny (dużo mniejszy ruch i dwupasmówki nowe), ale jak pojechaliśmy zatankować na Przymorze to na Grunwaldzkiej było wesoło.

 

Auta były na zimowych oponach jednak w Astrze 245/35R20 było już lekko dojechane (w końcu 25yś km na budziku ma).

 

PS. Jutro na Osowej może uda się zrobić jazdy więc zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

W środku pakiet Indywidual, oprócz pełnej skóry na 50/50

Zew. pakiet MS-design.

Ten samochód wygląda fajnie tylko w bieli i czerni.

 

Stety/niestety ropniak 2.0, ale jak na poczciwą jednostkę TDCI to chodzi cichutko i nie ma słynnego klekoczenia.

 

A auto z Rajchu, ale kupiona w ojczyźnie.

Stała w Polsce nawet nie 48h i już stała pod moim garażem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premia roczna za 2014 rok - miesiąc temu dyro powiedział, że lipa bo wyszedł lekki minus w naszym dziale a tu miła niespodzianka, cała firma na plus więc jednak premia będzie. No to mogę powiedzieć, że mam 13 jak w budżetówce :D:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.