Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

the_rahzel, dales za swojego 4tys? Sporo za taki osprzet...

 

maluch, jakiego typu rower to ma byc? Cos wygodniejszego czy tradycyjny goral? Naped tradycyjny czy biegi w piascie tylnej? Hamulec w pedalach czy przy kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakiegoś mieszczucha muszę kupić dla żony i kompletnie nie wiem, co wybrać. Za dużo tego na rynku. Może Wy coś podpowiecie. Rower miejski dla kobitki, koła 26. Tyle wiem.

 

Miejskie,miejskie są o ile się nie mylę na 29 kołach. Co do MTB i 27,5 koła,to poczytałem i ponoć jest mega na +,zwinność jak na 26",a pokonywanie przeszkód(schody itp) dużo łatwiejsze.

Dlatego decyzję podjąłem od razu że na pewno będzie to 27,5.

 

-- 17 mar 2015, o 22:43 --

 

krd,nie tyle bym nie dał :) Mam dojścia w sklepie i za oba dałem niecałe 5000zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój kontakt z QD od AF Finale i od razu wiem, że to jest to czego szukałem przez tyle lat :)

Po drodze rzucano mi pod nogi takie kłody jak BSD, Reload, FK #425, duragloss 921, PW S&G :D

 

Wypróbuje przy najbliższej okazji. Mój Finale już drugi sezon czeka na pierwsze psikanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marszo, miałeś jakąś styczność z QD od CG? Bo zbieram się do kupienia czegoś na lato zamiast BSD i zastanawiam się nad Finale i którymś z CG

Pro detailera od CG mogę Ci kolego z czystym sumieniem polecić. Pieknie przyciemnia kolor i wydobywa blask z lakieru + ładnie pachnie i fajne kropelki po nim są bo ma carnaube w zawartości. Nie aplikuj na gorący lakier albo na pewno nie na pełnym słońcu bo ciężko go wtedy dotrzeć ale to jak większość.Jest do tego stopnia kozacki że jak wrzucisz go na auto nawet bez wosku to się świeci jak psu wiesz co :D:song:

 

Dobra fotka :D jest w tym dużo prawdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finale nawet fajne QD, ale jak ktoś chce coś też fajnego to polecam Wosk na mokro od Sonaxa :) Według mnie jest to ciekawy QD, fakt aplikacja trochę upierdliwa, bo nie można za dużo wylać na element bo przyschnie i są problemy i trzeba dokładnie docierać ale poślizg, przyciemnienie i w sumie kropelki są na niezłym poziomie :) A kosztuje 19-20zł za 0.5l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o spray and gloss od Poorboys ? Ostatnio mało się o nim pisze...

Chyba najmniej bylem z niego zadowolony. Jak mam wybierać 3 najlepsze jakie mialem to finale i na równi DG z FK. ReloAd z racji ceny nie jest klasyfikowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.