Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://rennlist.com/forums/991/801074-money2536-s-white-991-c2s-journal-2.html

 

Po obejrzeniu całej "relacji", przypomniało mi się hasło mojego kolegi sprzed lat "dużo sprzętu, mało talentu" :)

 

Bardzo trafne hasełko :)

Ale czemu? Tak w skrócie? Widziałem kiedyś nawet jego jakieś flimy na yt z mycia GT3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ale czemu? Tak w skrócie? Widziałem kiedyś nawet jego jakieś flimy na yt z mycia GT3.

 

Ja też go sobie obejrzałem i właśnie poniekąd o to mi chodzi.

Nie mówię że człowiek zrobił coś nie tak. Chodzi o to że prawie nic nie zrobił czym zawiódł moje oczekiwanie :)

Autor na pierwszych dwóch stronach chwali się ile wycelował za furę i wrzuca setkę prawie identycznych jej fotek (może setki - tak szybko skrolowałem że nie zliczyłem). Później mamy też sporo identycznych zdjęć garażu...

Nuda ale widzę trochę fajnych detailingowych zabawek więc jadę dalej myśląc że temat się rozwinie.

Niestety nie :(

Druga strona to relacja z montażu fotelika i mycia auta - znowu ponad setka zdjęć :/

Trzecia strona - chłop nas oszczędził i w 10 zdjęciach zmieścił się w relacji z montażu uchwytu na telefon.

Czwarta strona - 10 fotek z montażu "hood protectora" - przyznam że nie bardzo wiem jak to przetłumaczyć na nasze. Dalej nuda :thumbdown:

Piąta strona, na początku zaczyna się robić ciekawie. Właściciel postanawia "zadbać" o lakier swojego bolidu i kupuje mu pokrowiec. Jako hobbysta detailer trochę się pośmiałem ale skrolując dalej nieskończoną ilość identycznych zdjęć auta kolegi oraz ze spotu - przysnąłem.

Szósta strona - mówię sobie że dalej nie oglądam ale wreszcie trafia mi się prawdziwy detailing - całe sześć fotek z odżywiania skóry na boczkach drzwi..

Dalej już nie patrzyłem, zabrakło mi zapału. Jak ktoś dotrwał do końca i trafił na coś ciekawego to proszę o info :)

 

Na koniec w kilku zdaniach, dlaczego wg mnie "dużo sprzętu, mało talentu".

Wchodząc na dziennik właściciela 911 Carrery S, miałem nadzieję zobaczyć trochę detailingu a spodziewałem się zobaczyć trochę relacji z tego co potrafi ten samochód.

Tymczasem, jest to dziennik chłopaka / mężczyzny który jest zakochany w swoim aucie, robi mu setki zdjęć jak auto pięknie prezentuje się pod wszystkimi możliwymi kątami, w przeróżnych plenerach na wszystkich możliwych ustawieniach jakie ma jego aparat.

Z mycia auta robi wielki detailing a "z akcji" to mamy pozowanie na spotach.

Jak dla mnie - nuda i strata czasu :thumbdown:

 

Na końcu jeszcze wspomnę i zazdrości jaka mi towarzyszyła przez oglądanie całej tej relacji :(

Wartość tego auta w dniu jego zamawiania, "w podstawie" to "na nasze" jakieś 320 tyś zł :wallbash::wallbash::wallbash:

U nas za z tym budżetem można sobie kupić jedynie AMG C63 lub M3 :zly:

Do TAKIEJ fury trzeba dołożyć jeszcze minimum ćwierć miliona...

 

A koleś jeździ nią sobie na spoty i fotografuje w różnych miejscach...

 

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... Na końcu jeszcze wspomnę i zazdrości jaka mi towarzyszyła przez oglądanie całej tej relacji :(

Wartość tego auta w dniu jego zamawiania, "w podstawie" to "na nasze" jakieś 320 tyś zł :wallbash::wallbash::wallbash:

U nas za z tym budżetem można sobie kupić jedynie AMG C63 lub M3 :zly:

Do TAKIEJ fury trzeba dołożyć jeszcze minimum ćwierć miliona...

 

A koleś jeździ nią sobie na spoty i fotografuje w różnych miejscach...

 

:?

 

 

W sumie to chyba dobrze że nie doczytałeś do końca ...

Co prawda gdzieś koło 20 strony pojawiają się zdjęcia polerek (tylko 3 na raz :) ) i jakieś jedno czy dwa zdjęcia wosku ..., ale pod sam koniec facet kupuje auto do codziennego tyrania ... M3 :) :) :)

 

I faktycznie szlak trafia jak się widzi ceny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś humor poprawiła mi NzŻ :)

A to było tak:

 

Po wczorajszej nocnej zmianie spałem sobie elegancko do 14:00.

Wstałem, pobawiłem się z dzieciakami... Przyszła pora obiadu (bardzo smacznego, muszę przyznać ;) )... Obiad zjedzony, wypadałoby rzucić okiem do TV.

Ulokowałem się elegancko jak na faceta przystało: fotel, pilot w prawej dłoni, lewa od niechcenia zwisała poza fotelem :)

Dzieciaki się bawią, śmigają na hulajnogach po salonie, a moja NzŻ czyta sobie książkę...

Wtem pada pytanie do mojej osoby:

- A ty samochodu nie nie zamierzasz myć?!

O! Zdziwko walnąłem, oczy zrobiłem.... :shock:

- Nie, a po co? - odpowiadam po namyśle. Gdzieś musi być haczyk, ale za cholerę nie wiem gdzie...

- Idź umyj auto bo jest strasznie brudne....

- Chyba nie jest tak tragicznie..? - fakt, auto przykurzone, ale nasza błotna droga dojazdowa do domu nie pozwala przy obecnej pogodzie na luksusy...

- Idź umyj lepiej.

 

No i weź tu się kłóć :)

Dawno mnie żona nie wypędzała do garażu :). Więc wiadra w dłoń i lecę :)

Trzy godziny wyjęte z życia rodzinnego, ale NzŻ zadowolona, bo auto czyste.

Czego to człowiek nie zrobi, aby swoją kobietę uszczęśliwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to widzisz ja nawet nie czytałem i już wiem po Twoim streszczeniu, że sensu nie ma :D No właśnie na tych filmikach były godzinne intro o nie wiem czym i do najciekawszych momentów nie wytrwałem. Ale garaż bardzo ładny. A co do cen.. U nas takie wyjściowo 700 tys. więc nie ukrywam, że mnie też to drażni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmichy, chichy, a znam gościa (kierowcę TIRa) który tak zeschizował na tym punkcie, że po wybudowaniu domu, zanim jeszcze trawnik wyrósł, potrafił wieczorem dookoła domu grabiami przelecieć podwórko, aby sprawdzić rano po powrocie z trasy, czy jakiś śladów nie ma :D

To są dopiero jaja! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.