Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten film ma na celu pokazanie granic ludzkiej głupoty, debilizmu itd?

a moim zdaniem, gość głupi nie jest...

filmiki typowe pod gimbaze, ma swoja "bunie" której robi wiele krzywdy trzepiąc przy tym hajsik z filmików i dobrze się bawiąc...

dom stoi, jakaś działka jest, narzędzi w garażu w opór, a że korzysta tylko z podstawowych jak młotek czy śrubokręt to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]zmorka[/ref], przecież to z daleka jedzie fejkiem

 

Nie wiem czy kiedykolwiek widzieliście jakieś jego filmy.

Koleś "tjuninguje" swoje BMW po prostu dla jaj.

Jest tego świadom zapewne, że pierniczy głupoty czasami bo się często śmieje z tego co mówi.

Widziałem jego 4 albo i 5 filmów i to jest tylko i wyłącznie humorystyczne podejście, a nie instruktażowe czy coś w tym stylu.

Mam nadziję, że Ci co to oglądają regularnie również są tego świadomi i nie powtarzają tych działań osobiście bo wystarczy obejrzeć film z wymiany wycieraczek czy taż szpachlowania/malowania auta i każdy chyba załapie, że to są tylko jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, typ w prześmiewczy sposob podchodzi do roznych tematow, wiadc że przerysowuje specjalnie pewne rzeczy :) i robi z tego karykature :) białe rekawiczki to niezła szydera ala perfekcyjna pani domu :) czyli przesadna dbałość detailerow o szczegoly....niestety wiekszosc normalnych ludzi tak podchodzi :P dobry odcinek mial jak klamke drzwi do bety zakladal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę, że koleś robi to dla jaj itd, wg niego ma być śmiesznie i zabawnie - ale czy jest?

 

 

Dla jednych jest dla innych nie. Wszystkim nie dogodzisz, ale jak widać pod filmami ma on grono ludzi, którym się to podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.