Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio blacharz lakiernik co robił drobne poprawki w aucie szwagra (więcej zniszczył niż naprawił) zapytany ile by wziął za korektę lakieru na mojej Omedze w sedanie kolor czarny, rzekł 250 zł. Dzień polerowania a 1,5 dnia mycia po polerce. "Bo wie Pan ten pył to wchodzi wszędzie, a i uszczelki ciężko domyć" Więcej tematu nie chciałem drążyć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świat zmierza w złym kierunku :wallbash: "Patriotyzmy to jest coś okropnego" wypowiedziane z ust Polki :thumbdown:

Nie wyobrażam sobie co będzie za 5 góra 10 lat skoro już teraz na każdym kroku tv publiczna za wszelką cenę próbuje zaszczepić w najmłodszym pokoleniu że bycie pedałem/cwelem to coś na czasie i tak należy robić bo tylko wtedy będzie się akceptowanym w swoim otoczeniu...

Tylko czekać jak nałożą na internety cenzurę która będzie karać za bycie dumnym z tego że jest się Polakiem tak jak robiono to kiedyś :thumbdown:

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=256&v=tvDmma3rQQk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, masz rację. No może poza tym że Polsat to nie jest telewizja publiczna. Ponadto nie jest pewne czy ta kobieta jest Polką ;-)

Programy tego typu, ta tak zwana nowoczesna rozrywka, to najprostszy sposób neutralizacji szarych komórek.

Widzowie (sporo przesadziłem) mimowolnie przyjmują te treści, może nie tyle chcą, co nie mają wyboru, jeśli lubią oglądać telewizję.

Jak wiadomo człowiekiem głupszym steruje się łatwiej, dlatego produkuje się tańce z gwiazdami, nie ma historii w szkole, ośmiesza się wartości i nasze piękne tradycje, dając w zamian jakieś starannie dobrane i zwykle ładnie opakowane gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat zmierza w złym kierunku :wallbash: "Patriotyzmy to jest coś okropnego" wypowiedziane z ust Polki :thumbdown:

Nie wyobrażam sobie co będzie za 5 góra 10 lat skoro już teraz na każdym kroku tv publiczna za wszelką cenę próbuje zaszczepić w najmłodszym pokoleniu że bycie pedałem/cwelem to coś na czasie i tak należy robić bo tylko wtedy będzie się akceptowanym w swoim otoczeniu...

Tylko czekać jak nałożą na internety cenzurę która będzie karać za bycie dumnym z tego że jest się Polakiem tak jak robiono to kiedyś

To nie publiczna TV, lecz prywatna, której nota bene założycielem jest dawny agent TW... Czego więc się spodziewasz po Polsacie? :) Zresztą z TVN jest podobna sytuacja, a nawet jeszcze gorsza, bo Urban maczał przy tym palce. Walter został wyznaczony na człowieka do siania czarnej propagandy w mediach. A jak ktoś nie wierzy, to jest o tym szeroka informacja w biuletynie IPN nr 11-12/2006. Jest też zalążek na Wikipedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, Słusznie zauważyłeś

621918 Polsat to nie jest telewizja publiczna
chciałem napisać ogólno dostępną/niekodowaną. Niestety ale wyśmiewanie się z wartości głęboko zakorzenionych staję się coraz częściej spotykane,do tego ciepłe posadki w tv obstawione potomkami ludzi którzy dostają drgawek na myśl że ktoś kiedyś będzie chciał od taić teczki :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat zmierza w złym kierunku :wallbash: "Patriotyzmy to jest coś okropnego" wypowiedziane z ust Polki :thumbdown:

Nie wyobrażam sobie co będzie za 5 góra 10 lat skoro już teraz na każdym kroku tv publiczna za wszelką cenę próbuje zaszczepić w najmłodszym pokoleniu że bycie pedałem/cwelem to coś na czasie i tak należy robić bo tylko wtedy będzie się akceptowanym w swoim otoczeniu...

Tylko czekać jak nałożą na internety cenzurę która będzie karać za bycie dumnym z tego że jest się Polakiem tak jak robiono to kiedyś :thumbdown:

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=256&v=tvDmma3rQQk

 

ja pie#$%!..... słów mi brak aby opisać co sądzę o wypowiedzi "jury" , co za puści ludzie ..... :wallbash::zly:

 

kolego, zgadzam się z tobą w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.