Skocz do zawartości

Jaki płyn do spryskiwaczy ?


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odśnieżam :D Zima idzie trzeba by pomyśleć o zakupie płynu do spryskiwaczy ;)

 

Jakie macie doświadczenia po zeszłej zimie? Co fajnie domywa i nie zabija wosku + NW ? :)

 

Koncentrat Wruth ? Czy może coś innego :dontknow:

 

to Wurth robi też zimowy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, nie smuży na NW?

 

Nie wiem, nie miałem nigdy na szybach NW.

 

Chat, daj namiar, gdzie go (Organikę Supreme Escape) można zanabyć.

 

Pan Google Ci pomoże :good:

Sugestia: współpracują tylko z jedną firmą kurierską, i to czy zamówisz 5 kanisterków czy jeden to musisz sobie od pana kuriera przynieść sam. Pan przyjeżdża tirem i nie ma obowiązku dostarczenia pod drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupując ostatnio przez internet kilka mazideł do auta skusiłem na płyn zimowy do spryskiwaczy o zapachu gumy balonowej firmy KEMKO. Cieszyłem się, że polski produkt, pierwsze co zrobiłem po wyjęciu z pudełka to powąchałem jak fajnie pachnie a teraz zauważyłem, że zawiera metanol :thumbdown: ktoś zna lepsze zastosowanie dla tego płynu niż spłukiwanie nim ubikacji :dontknow: ? Bo do spryskiwaczy obawiam się tego użyć :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W zeszłym roku dla Biedronki produkowały dwie firmy,Organika oraz wrocławska firma Brasco.Płyn też zawiera metanol.W zeszłym roku lano metanol bo się opłacało.W tym roku nie wiem jak sprawa wygląda bo jestem już poza branżą.

Firmy stosują prosty wybieg aby nie potrzeba umieszczać informacji na etykiecie o zawartości metanolu,dodają poniżej wymaganego progu.Musiałbym sprawdzić w papierach ile.

Sam płyn jest naprawdę niezłej jakości.Produkowany był na dobrej jakości alkoholu etylowego,detergent myjący oraz dodatki nano dobrego producenta,kompozycja zapachowa dobierana specjalnie na zamówienie oraz co najważniejsze mieszanina oparta była na wodzie zdemineralizowanej.

Dopóki nie miałem kontaktu z firmą Jeronimo miałem kiepskie zdanie o oferowanych towarach w Biedronce.Ale po tym jak postawili bardzo wysokie wymagania jakosciowe odnośnie wyrobu trochę zmieniłem zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie faworytami są koncentraty z Sonaxa (szczególnie w wersji extreem) oraz mniej znany ale bardzo przyjemny koncentrat od Nigrina - zielony (przyjemny zapach), buteleczka identyczna jak w przypadku sonaxa. Do tego woda demineralizowana i mamy bardzo przyzwoity płyn na lato.

 

Tak wygląda Nigrin

cb9cabc55b1353e1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.