Skocz do zawartości

Jaki płyn do spryskiwaczy ?


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
A co powiecie na koncestrat W5 z lidla?

Ja złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Używam i jestem zadowolony. Nie widzę dużej różnicy z Sonaxem.

Zastanawiam się co sądzicie o płynach do spryskiwaczy z Lidla. Zawsze są w bardzo atrakcyjnej cenie (przynajmniej w porównaniu z tymi na stacjach), dlatego kuszą.

 

 

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

 

Dodane po 2 minutach 22 sekundach:

Widzę że niektórzy serio nie mają co robić że płyny rozcienczaja :D Osobiście letni jak i zimowy to aura nano z biedronki pierwsze miejsce w testach "motoru" i w moim teście również,cena,jakość pięknie domywa i nie robi smug bez barwników no i fajny zapaszek.Cena śmieszna 5zł letni 12 zimowy

Było o nich na forum. Zimowy pozostawial mega trudno usuwalne plamy. Chodzi o ten produkcji Chemipacka.

 

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę koncentrat adixol z Organiki.

Stacjonarnie gdzieś pojawia się? Bo regularnie w marketach widuję tylko Sonaxa i rzadziej Autolanda. A poszukuję jakiegoś porządnego rozwiązania na zimę, przez które nie zbankrutuję, bo zimowy Sonax Xtreme jest drogi (26 zł), a płynu idzie wtedy dużo. Bo letni Sonax Xtreme jest dla mnie idealny, poza zaciekami na rynienkach przy spryskiwaniu przy większej prędkości (na szczęście bardzo łatwo usuwalnych), ale kosztuje 9-10 zł/4 litry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dla Biedronki.

 

To stwierdzenie tłumaczy jakość tego płynu. Wiele produktów produkowanych pod dyskont jest gorszej jakości.

 

Adixol, albo Supreme Escape (odmiana premium) ja kupowałem przez Internet.

W ubiegłym roku Adixol był tez dostępny w Castoramie.

Nigdy na żadnym z nich się nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niedawno trochę z paskudztwa zakupiłem w Auchan bańkę płynu Sonaxa o zapachu oceanicznym (cokolwiek to znaczy ;)) za całe 5,98 zł. Planowałem użyć go do sporządzenia perfekcyjnego płynu na zimę (czyt. wymieszać z koncentratem Sonaxa albo Organiki), ale mój dziadek opróżnił zbiorniczek w samochodzie, a akurat był pierwszy z brzegu, więc go wlał. I szczerze powiem, że jestem mile zaskoczony. Domywanie owadów na poziomie trochę gorszym niż w przypadku chwalonego (także przeze mnie) fioletowego Sonaxa Xtreme, zapach podobny (akurat w tej wersji), za to kompletnie nie zostawia śladów. Na przedniej szybie poza zasięgiem wycieraczek leży RainX i po spryskaniu nie ma śladu po płynie. Moim zdaniem rewelacyjny stosunek ceny do jakości. W innym Auchan widziałem taki sam, tylko jabłkowy, za 4,99, więc jeszcze bardziej się opłaca. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Czy społeczność ma już preferowany zimowy płyn, który nie maże się na byle mrozie na biało na szybie i jest bezpieczny tj nie zostawia śladów na masce i nie żre uszczelek? Taki przyzwoity popularny tzn dostępny nie tylko z netu i w cenie dobrego piwa IPA ;)

Moim top był real quality ale nie ma reala jest auchan to i tego produktu nie ma. Śmierdział trochę ale nie przymarzał i na minus kilkanaście i nie plamił. Biedronkowy na drugim aucie zostawił mi ślady po zimie i nie zeszły ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator, obok masz wątek typowo o zimowych płynach - temat jest już przepracowany ;) Sonax Xtreme jest królem. Jak masz ochotę poeksperymentować, to jeszcze płyny produkcji Organiki, Autolandu i Turtle Wax, a także koncentrat 1Z. Ja teraz będę testował koncentrat Nigrina i mam nadzieję na powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.