Skocz do zawartości

DA Vander - FAQ, zdjęcia, prezentacja


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem filmik na YT z autogeek i tam gość po odkręceniu imbusem pada coś olejem, co dokładnie się smaruje?

 

Napisz to po polsku, bo nie wiadomo o co chodzi. :dontknow:

 

Pit_Krk, zaraz dostaniesz odpowiedź, że to nie jest forum o języku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rustin, zobacz jak są zbudowane Rupes czy Flex a jak tańsze DA i będziesz znał odpowiedź.

 

Z tego co widzę (a nie posiadałem nigdy takich drogich sprzętów) to zachodzi tarcie między korpusem a BP (tak mi się przynajmniej wydaje) i temu stosuje lubrykant :D

 

http://melncal.com/detailing/pictures/D ... Edit_1.jpg

Albo uszczelkę albo mechanizm smaruje jak widać na fotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin, Na filmie wyraźnie mówi, że delikatnie smaruje filcowy pierścień na maszynie. Widzisz w Vanderze gdzieś filcowy pierścień ? Nie, bo go tam nie ma. ;)

 

Z tego co przeczytałem na Auto Geek to w FLEXie smarują, bo we wcześniejszych wersjach mógł występować problem, że BP mogło spotkać się z korpusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Do Vandera w komplecie, nie dostajemy nic oprócz uchwytu, szczotek, kluczyka do BP. Konkurencyjne BP są sprzedawane razem z torbą. Do niedawna nie można było kupić samej torby. Dodo Juice wprowadziło jednak do sprzedaży samą torbę. Wydaje mi się, że jest to to samo co w przypadku DA Krauss, tylko w innym kolorze i z logo Dodo.

 

Kilka zdjęć:

DSC06038.jpg

DSC06039.jpg

DSC06040.jpg

DSC06043.jpg

DSC06044.jpg

DSC06045.jpg

 

Torba fajnie wykonana. Vander mieści się, bez żadnego problemu. Suwak dobrze działa. Możemy trzymać torbę za rączkę, lub nosić na ramieniu na pasku dołączonym do zestawu. W środku, są też kieszonki na jakieś podręczne akcesoria. Jeżeli, ktoś tak jak ja szuka torby na DA, to jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto ma jakie zdolności bo nawet mający wprawę z DA nie wychodzi na rotacji (był jakiś temat o Insigni, nie mógł user się przestawić z DA na rotację).

 

Najlepiej to pójść do kumpla, który ma rotację (i najlepiej jak też DA) i samemu sprawdzić swoje umiejętności :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.