Skocz do zawartości

DA Vander - FAQ, zdjęcia, prezentacja


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szczerze tez zastanawiam się nad zakupem 2 polerki tzn DA bo rotacje mam...

jednak myślę nad klonem Big foota - Ansin Auto Rupes 21... i tu pytanie czy może ktoś by się podzieli jakimś linkiem do tej polerki ?? wiem ze jeden użytkownik naszego forum ja ma jednak nie umiem doczekać odpowiedzi od niego... może ktoś już używał tej polerki i umie się wrażeniami podzielić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ansin Auto Rupes 21

 

też się na nią czaje, około miesiąc - dwa temu się interesowałem tematem to wszyscy ją kupili jako "sample" od firmy na dalekim wschodzie, a teraz podobno już jakaś firma w europie to wzięła od nich i trzeba czekać aż te polerki pojawią się normalnie na rynku europejskim :dontknow: ale może coś pomieszałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ansin Auto Rupes 21

 

też się na nią czaje, około miesiąc - dwa temu się interesowałem tematem to wszyscy ją kupili jako "sample" od firmy na dalekim wschodzie, a teraz podobno już jakaś firma w europie to wzięła od nich i trzeba czekać aż te polerki pojawią się normalnie na rynku europejskim :dontknow: ale może coś pomieszałem :mrgreen:

 

Też mam kraussa i też poluje na tego Vandera :-]

Bierzemy? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem swoją ostatnio kilka przejazdów i jestem z urządzenia mega zadowolony. Piszę mega bo nie mam doświadczenia i porównania w temacie polerek bo to pierwsza (nie licząc budżetowej rotacji za parę złoty z alledrogo) ale urządzenie sprawia wrażenie nieźle wykonanego i solidnego. Nie wiem czy to normalne przy DA ale drgania polerki dają trochę po łapkach ale za to jest w miarę lekka i na upartego można działać jedną ręką nawet w pionie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądząc po postach kolegi bluemen i tym , że chyba jest to jego pierwsze tego typu urządzenie bardzo jestem ciekam jak mu się pracowało i co udało mu się uzyskać, czy to tak trudno zrozumieć ? Chciałbym kupić sobie też coś tańszego ale nie wiem czy totalny laik jak ja sobie z tym poradzi , a takie informacje dla mnie akurat są bardzo przydatne. Wiem, że dla Was, starych jak Ty czy kamilgt wyjadaczy jest to temat mało interesujący w przeciwieństwie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fotek nie mam bo próbowałem na Bmw znajomego które poszło do malowania – efekt po trzech przejazdach w jednym miejscu 7/10. niestety nowicjusz ze mnie a dodatkowo jak na razie mam tylko UC i pady flexi – kolejne próby jak dokupię jakąś mocniejszą pastę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no faktycznie tak wyszło że po moich zabawach auto do malowania :):)

Miał przerysowany bok więc mogłem się bawić do woli (czyt. do podkładu :) ) bo i tak do malowania

 

Wracając do polerki to sądzę że po doborze właściwych padów i past pracujesz jak taką za tysiaka no bo co niby - ma się kręcić i nie psuć. No i jak są takie co mają kabla z 8m to ta ma minus bo ma mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Vandera zrobilem nim 2 auta i nadal dziala,ergonomiczna,fajnie wykonana,jedyna wada to troche krotki i twardy kabel, za te pieniadze to brac i nawet sie nie zastanawiac.Nie ma sensu do amatorskiego uzycia kupowac droższych polerek,chyba ze komus bardzo na firmie zalezy ale to juz jego sprawa,ja jestem z Vandera zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś właśnie dostałem paczkę z Vanderem (zamówiona wczoraj popołudniu!). Czy wasze egzemplarze też wydają takie metaliczne dźwięki? Takie hm grzechotanie jakby. Wynikające z jakiegoś luzu. Dźwięk jest tym głośniejszy im większa prędkość. Nie ma na to wpływu BP bo nawet bez niego jest dokładnie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Piotrek.

 

oglądałem temat z 10 razy i zapomniałem o tym filmie. Moja pracuje tak samo na szczęście

 

Ja niedawno odebrałem Vandera, pracuje podobnie , choć na 1 i 2gim biegu łagodniejszy ten dźwięk. Wyższe biegi już trochę jednak dają po uszach i wibracjami po nadgarstkach. No ale to pierwsza polerka. Ponoć należy ją trzymać delikatnie i nie walczyć z drganiami.

Zauważyłem, że instrukcja jakoś dziwnie podobna miejscami (opis procesu , wskazówki dot trzymania polerki itp) do poradnika z detailer.pl .

Natomiast samo wykonanie polerki - bardzo przyzwoicie wygląda. Jeśli będzie trwała, nie ma co szukać innych chyba.

Jutro pierwsza praca z UC2 i może DC2 którego wypracowanie ręczne do szału mnie doprowadzało dotąd, liczę że ta maszynka to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejsr, Wrzuć jakieś fotki po wykonanej pracy :-]

 

Nie będzie fotek! poważnie. Mało czasu , i chodzi o zrobienie czegokolwiek dobrego z bardzo zapuszczonym lakierem Alfy kolegi.

Zresztą, co do zdjęć z prac przy lakierze ogólnie - tyle czynników ma wpływ na efekt końcowy, że model polerki to chyba jeden z najmniej istotnych. Ma działać po prostu. To dość proste urządzenie.

Bardziej myślę o wygodę, trwałość chodzi w dywagacjach nt - jaka polerka. Lub czy się nie rozleci i kawałki jej nie podrapią lakieru ;)

Ale, jak (odpukać) zedrę lakier , spalę czy co tam można popsuć jeszcze no to napiszę i zdjęcia tego zrobię bo już będzie czas wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.