Skocz do zawartości

DA Vander - FAQ, zdjęcia, prezentacja


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła i do mnie. W zestawie 4 pady.

2x białe , jeden większy drugi mniejszy

pomarańczowy

czarny.

najbardziej miękka to biały potem pomarańczowy i czarny najtwardsza.

Biały to finishing

pomarańczowy polishing

czarny cutting

dobrze myślę?

 

nie wiem jak w innych polerkach ale wirnik widać jest plastikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

nie wiem jak w innych polerkach ale wirnik widać jest plastikowy

 

:lol:

"Wirnik" jak to sam określiłeś, jest metalowy.

Jego osłona jest plastikowa i chroni, żeby element który w środku oscyluje nie wywołał szkód.

 

Masz jakiś dziwny zestaw. Ja dostałem 3 pady i taki też jest zapis na pudełku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin, zadałeś pytanie czy Piotrkowi też się zatrzymuje maszyna na 1 biegu przy docisku. Dostałeś poradę, żeby zaznaczyć kreskę na BP, żeby obserwować podczas pracy kiedy maszyna się zatrzymuje i wtedy zmniejszyć docisk. A teraz pytasz czy dzięki tej kresce będziesz widział czy maszyna się kręci jak rotacja czy działa jak DA.

 

:idea::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin, kreska jest po to abyś widział czy talerz pracuje w obu "trybach" czyli czy oscyluje oraz czy rotuje. Pooglądaj filmy na Youtube, czytaj to forum i będziesz wszystko wiedział. Na każde zadane przez Ciebie pytanie jest odpowiedź na forum. Każda odpowiedź na Twoje pytanie, zrodzi kolejne pytanie - najpierw czytaj, szukaj, a jak nie znajdziesz odpowiedzi to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin, Zadajesz bardzo dużo pytań. Z kreską na BP, chłopaki dobrze wyjaśnili. Co do zatrzymania na 1 biegu, no to cudów nie ma. Większość maszyn na pierwszym biegu, jeżeli bardzo mocno dociśniesz to albo się zatrzyma albo znacząco zwolni. Zresztą to ma małe znaczenie, pierwszego biegu i tak nie używasz do pracy.

 

Ale odpowiadając na pytanie, tak moją też można zatrzymać na pierwszym biegu.

Nie rób jej więcej takich testów, pewnie nie służy jej to najlepiej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GiovaniiGruby, Tempo aplikuje się ręcznie :dontknow:

 

 

Dobrze wiedzieć :-] Na samo wykończenie dam Pronto do drewna z woskiem :mrgreen:

 

Hej, mi nie chodzi o opis produktu (chodź robota :good: ) tylko wrażenia z pracy. Wiem że działa jak każda DA i efekt końcowy będzie takim sam jak np. lare. Ale odczucia przy pracy na pewno jakieś są. Pytanie o 50/50 już było ale ja też bym poprosił. Przy użyciu tych i tych środków oraz machaniu przez x czasu efekt osiągnąłem taki... Już mi coś to zawsze powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GiovaniiGruby, No to ja na ten moment, nie umiem Ci pomóc. Jednak wklejanie 50/50 jest bez sensu. Będą takie same jak po każdej innej maszynie. Co do ergonomii: wygodnie leży w rękach, pewny chwyt zapewniają elementy oblane gumą, można doczepić uchwyt boczny który jest w komplecie, ale trzymanie za zintegrowaną główkę bardziej mi przypadało do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ergonomii: wygodnie leży w rękach, pewny chwyt zapewniają elementy oblane gumą, można doczepić uchwyt boczny który jest w komplecie, ale trzymanie za zintegrowaną główkę bardziej mi przypadało do gustu.

 

Dzięki :good: Dopytuję się, bo troszkę się napaliłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GiovaniiGruby, nie za bardzo rozumiem twoje pytania :dontknow: Zrozum jedno: efekt zależy w największym stopniu od operatora a nie od maszyny ;)

Robotę można spierdzielić zarówno Vanderem jak i 8x droższym Rupes'em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.