Skocz do zawartości

Gyeon Bathe+ - pierwsze wrażenia


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki uprzejmości kolegi kamilgt miałem możliwość przetestowania szamponu. Fotek niestety brak bo akcja działa się przy południowym słońcu 8-) Postaram się opisać w kilku słowach moje wrażenia. Na 12l wody dałem 30ml szamponu. Poślizg naprawdę na wysokim poziomie, rękawica sama sunęła po lakierze. Musiałem się uwijać bo słońce grzało niesamowicie. Płukanie, kilka kropel na rękawicę, szybki objazd i płukanie. Krople jakie ujrzałem, naprawdę :song::song::song: Jak dla mnie porównywalne do BSD. Wjazd do garażu i suszenie. Mimo, że akcja toczyła się w słońcu żadnych mazów itp. po wytarciu nie zauważyłem. Jak dla mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy należy dwa razy używać szamponu tzn. Najpierw rozrobić szampon z wodą w wiadrze w odpowiedniej proporcji potem spłukać auta dalej niewielką ilość szamponu nanieść na rękawicę oblecieć auto i znowu spłukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33, używam zgodnie z tym, w zależności co akurat chcę uzyskać ;)

 

Produktu można używać na kilka sposobów:

 

- Do pielęgnacji zabezpieczonego lakieru

 

 

Wystarczy umyć samochód wodą z 15-20ml szamponu. Taka ilość produktu w przeciętnym wiadrze do mycia pojazdu wystarcza, aby bezpiecznie i skutecznie umyć auto, a jednocześnie wzmocnić właśności hydrofobowe istniejącego na lakierze zabezpieczenia.

 

- Do wzmocnienia słabo odprowadzającego wodę zabezpieczenia

 

 

W tym wypadku sugerujemy użycie 30-40 ml szamponu na wiadro wody.

 

- Do uzyskania silnego efektu hydrofobowego na zupełnie surowym lakierze, pozbawionym jakiekolwiek zabezpieczenia

 

 

Mycie auta przeprowadzamy 20-30 ml szamponu w wiadrze wody. Po umyciu auta, aplikujemy 2-3 krople szamponu prosto z butelki bezpośrednio na rękawicę do mycia auta. Rozprowadzamy produkt po lakierze (mokrą rękawicą po mokrym nadwoziu). Powtarzamy proces na wszystkich elementach, dodając szamponu na rękawicę. Zużycie na cały samochód nie przekracza 7-10ml.

 

wybierasz jeden z trzech wariantów i postępujesz zgodnie z instrukcjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.