Skocz do zawartości

V40 - The Wagon Is Back


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chyba miałem niedawno okazję mijać się z Tobą na Rybitwach (czerwone 850R) i trochę pooglądałem sobie twojego volviaka w korku. Niesamowicie utrzymane auto. Wpadnij może kiedyś na spota Volvo pochwalić się taką piękna robotą - drugi i czwarty czwartek miesiąca od g.18 pod M1 (dokładnie tam gdzie robiłeś ostatnie foty :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roonie - bardzo możliwe, że się mijaliśmy. Chyba nawet pamiętam Twoje bo zwróciłem uwagę że Volvo ;)

 

Wpadnę wpadnę, jeszcze tylko kilka drobnych poprawek w tym sezonie i w wakacje na pewno się pojawię. Gdzie się umawiacie na te spoty? Jakieś forum? Ja jestem na v40.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Szacun za furkę!!!! Piękna "lalunia ".

Powiedz mi czy ta "zaślepka haka" jest mocowana na niego czy zaślepia odkręcone miejsce po haku ?? Gdzie takie cudo można kupić?? Obdzwoniłem już pół firm z Krakowa zajmujących się montażem haków , ale nawet nie wiedza o co ich pytam ( a pytam o zaślepkę- osłonę haka :) ) :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panoczku, podziało się sporo dobrego, wszystko dokumentuję :) Ale w tym roku dużo zamieszania (ślub, przeprowadzka) więc i czasu na ukończenie pewnych prac mniej a bez nich nie chcę wrzucać relacji. Ale mam nadzieję, że w okolicach listopada skończę to co miałem w planach i wrzucę coś miłego do poczytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Listopada którego roku ? :D:o Konkretna dtalistyczna sesja całokształtu też by się przydała :oops: tak tylko mówię :)

 

Obejrzawszy cały wątek komentarz jest jeden: bardzo przyjemnie spędzony czas, dziękuję.

 

Co do niektórych patentów to, De gustibus non est disputandum. :)

Niektóre elementy myślę nie zdadzą egzaminu czasu, np chromy doskonale się prezentują ale na show car, zużyte wcale nie dodają prestiżu.

 

Nie dałbyś rady znaleźć niepylących klocków hamulcowych do V40? Wtedy białe felgi jak najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.