Skocz do zawartości

V40 - The Wagon Is Back


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja podziwiam za włożony wkład pracy i kasę, dla mnie generalnie abstrakcja, bo de facto robisz auto od podstaw, a model samochodu nie jest jakoś szczególnie dobrą chyba bazą do modów (chodzi o takie WOW już na wejściu) którego w Volvo kombi brakuje, jak i chyba każdym kombi, po prostu to nudne auta.

Generalnie też mi ta końcówka nie leży ciut za duża, za płaska, myślę, że troszkę mniejsza, bardziej w owal, jajko i docięta do krzywizna zderzaka siadła by jak złoto, ale tutaj już musi to ktoś zrobić na zamówienie ;)

Pytałem już kiedyś o to coś na zderzaku, nie pozbyłeś się tego przy okazji malowania :mrgreen:

Według mnie jeśli chcesz żeby było na prawdę grubo to powinieneś pomyśleć o jakimś gwincie lub najlepiej powietrzu i jakimś na prawdę grubym kole żeby ten projekt rozwalał na łopatki. Bo tego tu najbardziej brakuje.

Każdy widzi, że włożyłeś mnóstwo czasu i kasy, ale z daleka to jest nadal tylko mega zadbane kombi Volvo na ładnym kole.

Musisz mu nadać jakiegoś grubego "smaczku" wtedy całe te mody będą wtedy dopełniały całości i to będzie bomba wtedy :good:

ps nie dorastam nawet do pięt, bo dla mnie malowanie 3 razy felg to abstrakcja, ale jak zrobisz dobre koło i zawias to na prawdę auto nabierze petardy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jakoś nie zwracałem uwagi na te auta, ale po obejrzeniu tego co zrobiłeś przy tym aucie nie mogę zebrać szczęki z podłogi :D

Bardzo cenie ludzi z taką pasją do tego co robią ze swoim autem jak Ty :)

 

Ta relacja jest inspiracją dla mnie bo tak powinien każdy dbać o swoje auto !! I naprawdę bardzo podziwiam Cię za włożoną prace fundusze i przede wszytkim serce bo musisz kochać to auto :) Zresztą tak jak ja swoje :P

Masz może jakiś kosztorys tego ile włożyłeś w to auto ? Może być na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen - osłona haka została, a jakże - jako ciekawostka ;)

 

Końcówka i gwint są do ogarnięcia, ale w air nie wchodzę, nie czuję takiej potrzeby.

 

Pokaż mi to mega wyj****e koło w rozstawie 4x114,3 :) - proszę!

Nie ma nic fajnego, przynajmniej nie w PL. Może po prostu wrócę do białych felg, a gwint zrobi resztę?

 

Widzą mi się takie koła... ale co to, skąd to? Nie mam pojęcia.

 

naDTpRB.jpg

 

zBROLcw.jpg

 

[ Dodano: 29 Wrzesień 2014, 22:29 ]

Bartek9441 - poszło PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to drugie koło i zestaw auta robi robotę ;)

Zdaję sobie sprawę, że jest ciężko bo rozstaw kiepawy, ale to jest według mnie droga do twojego sukcesu. Wtedy rozbijesz bank :-]

A nie chcesz adapterów? W VAG-ahc stosują masowo :)

Nie orientuje się dokładnie w tym rozstawie, ale może dało by się przejść na np 5x100 lub 5x112 wtedy masz drogę w nieskończoność z kołami?

ET też jakoś dobierzesz i wtedy mógłbyś poskładać na prawdę konkretny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa :song::good: V40-ki mi sie akurat podobaja, nawet sie zastanawialem nad 2.0...

Mi sie wlasnie ten projekt podoba - smaku nadaja detale, ktore widac, ktore wyrozniaja samochod z innych V40 - felgi, nakladka klapy, swiatla przeciwmgielne - no i felgi (sam bym takie zarzucil u siebie :mrgreen:

Powodzenia w dalszej pracy~ :ad::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dzięki :D Wreszcie się przebiłem :good: Jednego się obawiałem i już po obejrzeniu pierwszych zdjęć moje obawy się potwierdziły, nie da się oddać piękna tego koloru na zdjęciach :( To chyba najbardziej niesamowity fabryczny kolor jaki kiedykolwiek widziałem :song: W sztucznym świetle to ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem - pod moją pracą stoi taki model Volvo ale nie wyróżnia się kompletnie niczym - ot zwykłe kombi - dlatego tym bardziej podziwiam za ogromny wkład i dbałość o najmniejszy nawet szczegół - naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.