Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od tyodnia szukałem wiaderek curvera 16l z pokrywkami nie moglem znalezc. Sa tylko na allegro u jednego sprzedawcy ale koszt wysylki 28 zl. :wallbash: ide dzis doslowjie po bulki do sklepu a na polce sklepowej stoja akurat 2 curverku z pokrywkani koloru bezowego. No to myk. Za 20 zl mam wiaderka idealnie pasujace pod gg :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, 42 cale? ja taki kupiłem i do dziś się wkurzam, że 10" ca mało..

 

Zależy od odległości sofy do ściany.

Jak masz np 2,5 - 3 metry to większy niż 42 cale będzie nie wygodny, oczy się będą męczyć bo wzrokiem będziesz biegał od lewej do prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zamówione, dzisiaj na aucie ContiPremiumContact 5. Poprzednie Bridgeston'y wyząbkowały po 2 sezonach. Zmiana kolosalna na plus. ... no i wreszcie słyszę silnik nie opony. ;)

Ja na razie dopiero 2kkm zrobione,ale naprawdę przyjemna opona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, 42 cale? ja taki kupiłem i do dziś się wkurzam, że 10" ca mało..

 

Zależy od odległości sofy do ściany.

Jak masz np 2,5 - 3 metry to większy niż 42 cale będzie nie wygodny, oczy się będą męczyć bo wzrokiem będziesz biegał od lewej do prawej.

 

To chyba kwestia gustu.

Ja oglądam 60" z 3,5 m i oczy mnie nie bolą.

80" byłby akurat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
patrząc na to co się obecnie dzieje w Polsce, to z moim kierunkiem studiów praca na stanowisku ochroniarza wydaje się być realną opcją

 

Ja jeszcze młody jestem, choć starszy od Ciebie, ale nie pamiętam żeby w tym kraju kiedyś było lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik tak 42", ale to taki max na salon w moim domu. Miałem poprzednio Sony Bravia 37", które było za małe. A po 6 latach zaczął się z dnia na dzień wypalać, po nagrzaniu obraz mienił się na zielono, czerwono. Przy okazji również on poszedł do zmiany. Sobota i niedziela wycięta z życia. Sobota jeżdżenie i wybieranie sprzętu plus kilka innych spraw, niedziela podłączanie, chowanie kabli po listwach i małe przemeblowanie. Ale tak jak zagrało to kino to jestem pod mega wrażeniem :good::good::good: Zawsze od "łepka" chciałem mieć taki sprzęt w domu i wreszcie spełniłem to marzenie !! :lol::good::good::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na giełdzie w Słomczynie okazało się że to nie ta giełda co kiedyś, teraz co 10 metrow stoi stragan z aktywnymi pianami:D nie wiem czy to taka moda, podchodze i pytam co pan poleca a on że to i to , oczywiście no name:) zapewniał że umyje to auto bezdotykowo i to dokładnie :D zaśmiałem się i pyta się mnie czym ja w takim razie myje, odpowiadam ValetPro, koleś nie wie co to, pyta o wosk, mówie Collinite on nie zna, pytam a może Meguiars, Dodo, FK koleś nie wie wgl o czym mówię, w sumie znał tylko kosmetyki które polecał i dla niego to było dobre, dodam że zauważyłem tylko Tenzi Truck i tyle reszta to no name mocno drażniące :) nie wiem ale chyba taka moda teraz na te aktywme piany :D drugi to samo nie znał nic a okazało się że prowadzi myjnie ręczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.