Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po głowie zakup Peugeota 3008 I. Diesel ma dobre opinie ale ze wzgledu na dojazd do pracy 3 km w jedna strone chcialbym benzyne. Czy macie jakies doswiadczenia z 1.6 vti? Opini nie ma dobrych ze wzgledu na hałasujący łańcuch. Czy jest to usterka ktorej nie da sie wyeliminowac kupujac jakis lepszy. Podobno PSA poprawilo jakos rozdzadu po 2011 roku wiec pewnoe jakosc oryginalnych części tez jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki za informacje. Musze sprawdzic jak to wyglada DMC i DMC przyczepy.

 

695974 Chodzi mi po głowie zakup Peugeota 3008 I.

Mnie w tym aucie zniechecilo miejsce na nogi na tylnej kanapie. A wlasciwie jego brak.

Ustawilem siedenie dla siebie, a mam 193cm wzrostu i na tyle zostalo kilkanascie cm na nogi. Zona jest wysoka i nie miala szans, zeby usiasc za mna.

Wygody nie udalo sie sprawdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie zakup Peugeota 3008 I. Diesel ma dobre opinie ale ze wzgledu na dojazd do pracy 3 km w jedna strone chcialbym benzyne. Czy macie jakies doswiadczenia z 1.6 vti? Opini nie ma dobrych ze wzgledu na hałasujący łańcuch. Czy jest to usterka ktorej nie da sie wyeliminowac kupujac jakis lepszy. Podobno PSA poprawilo jakos rozdzadu po 2011 roku wiec pewnoe jakosc oryginalnych części tez jest lepsza.

Najpierw się nim przejedź. Ja już kupowałem, dzięki Bogu kolega dał mi go na pół dnia pojeździć. Ni to suv, ni to van, ni zwykła osobówka. Stuka, puka, zawiecha jakaś taka twarda, dla mnie dra-mat. Odpuściłem. Wsiadłem do dziadka S60 2.4T i odpłynąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Intensywnie myślę, nad zmiana auta i tutaj chciałbym się poradzić. W grę wchodzi oczywiście BMW ale zastanawiam się czy e46 czy może dołożyć i kupić nowsze e90. Biorę pod uwagę benzynę z gazem 2,2+ lub 3,0d. Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry dział ale chciałbym się zapytać ile mógłbym cenić za BMW e46 320d 136KM 1998r. W tym miesiącu zrobione: Nowe koło pasowe oraz paski klimatyzacji, alternatora oraz zregenerowana Pompa Wtryskowa, wymienione tulejki tylnego mostu i tylko tyle z droższych rzeczy podam.

Ubezpieczenie i Przeglądy do Lutego

Wiem że nie ma jak ocenić ale tak czy do 10 tyś. udało by się ją sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mam 175cm i ważę 75 kg to do trójki się nie zmieszczę... litości

 

Ja mam 186 cm i jeżdżę jedynką, normalnie cuda

 

Co do wyboru, brałbym e90, ale tylko benzyna z v6

Do malucha tez sie zmiescisz. ;) Moze mamy rozne wymagania i potrzeby.

Mialem i 3er i 5er (nawet jednoczesnie) i do trojki nie wsiadalem kiedy nie musialem. Mimo ze to bardzo fajne auta. Zona wolala mniejsza tojke.

Dla jasnosci mam 190cm /ok 100kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz pełna paletę modelową E46, od Compacta po Cabrio. Mam 183cm i 90kg żywej masy;) Mieszczę się bez problemu, śmieje się że e46 to takie auto szyte na miarę. Wielkością na pewno odbiega od Mondeo mk3 itp ale jak ktoś nie potrzebuje wozić całej rodziny to wystarczy.

Co do sprzedaży 320d 136ps to współczuję. Normalnego 150ps ciężko sprzedać. Jak ktoś Ci da 7-8 to całować w rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

699241 ale pisanie, że bmw serii3 jest do max 170cm/70kg to już jakaś parodia

Myslalem ze dla doroslego czlowieka przekaz bedzie bardziej czytelny :dontknow:

Trudno wyjasnie. Oczywiscie ze nie istnieje jakas nienaruszalna granica wzrostu ani wagi kierowcy.

Dla kierowcy o mniejszych gabarytach i wymaganiach wystarczy 3er. Dla wyzszych i oczekujacych wiecej od samochodu 5er.

Cenowo bardzo od siebie nie odbiegaja, a przestrzen i komfort roznia sie znaczaco. A ze mialem oba, pozwolilem sobie zabrac glos.

Dla zainteresowanych, duzo wiecej wniesie np "przymiarka" w komisie niz przepychanki internetowych teoretykow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś o Nissanie Note 1.6 benz. rok 2010-2012? Poszukuję auta dla rodziców, nieduża benzyna 25-30kPLN do wydania, jak najmłodsze i nie większe niż kompakt. W grę wchodzi Suzuki SX4, ale Nissan jest pierwszym wyborem. Coś podpowiecie, zaproponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś o Nissanie Note 1.6 benz. rok 2010-2012? Poszukuję auta dla rodziców, nieduża benzyna 25-30kPLN do wydania, jak najmłodsze i nie większe niż kompakt. W grę wchodzi Suzuki SX4, ale Nissan jest pierwszym wyborem. Coś podpowiecie, zaproponujecie?

 

Mam teraz takie auto, 2010r 1.4benz (PureDrive) - kilka uwag:

- kapitalna przestronnosc - więcej miejsca niż w scenicu/golfie plus,

- dobra widoczność,

- jak na pojemność auto znacznie dynamiczniejsze od posiadanej poprzednio Ibizy 1.4- moment obrotowy poprowadzony dolem, jazda jak jakimś tsi :)

- łańcuch rozrządu,

- zaskakująco stabilne prowadzenie, dobre hamulce mimo bebnow z tyłu,

-spalanie 5,5 na miejscu- rewelacja.

 

Wersja tekna z navi, ESP, pełna elektryka, klima automatyczna no i w białym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.5dCi lepiej omijać?

Jeden drugiemu nierówny. Była taka wersja 86 KM, która nie miała zmiennej geometrii turbo ani DPFa i przez to była bardzo dobra. Kiedyś złomnik napisał o tym obszerny artykuł, powinien być dostępny na poznajemysamochody.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś info na temat Peugeot 208 ? Mam w planach kupić takie dla żony 1.4 hdi lub 1.6 hdi. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jakieś typowe bolączki?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy już wstepnie oglądać, teraz szukam dokładniejszych info

 

Audi a3 2006 2.0t 200 km fsi 4x4

Na co szczególnie zwracać uwagę?

Wiem, że te silniki rewelacyjnych może opinii nie maja, ale podobno są sporo lepsze niż wszelkiego rodzaju tfsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.